זניט אנרגיה ירוקה– משקיעים בעתיד ירוק יותר

התחממות גלובלית, זיהום אוויר כבד, חוסר איזון אקולוגי – כל אלה הם גם תוצר של ייצור האנרגיה בה אנו משתמשים, המופקת מנפט, גז ופחם. בשנים האחרונות, גוברת המודעות לחשיבות השימוש באנרגיה ירוקה – אנרגיה סולארית, אנרגיה תרמית, הפקת דלק מעצים ועוד. מדובר למעשה בשימוש במשאבים שאינם מתכלים, אשר מאפשר ייצור אנרגיה ירוקה ולא מזהמת. אנרגיה סולארית משמשת בעיקר לצורכי חימום וחשמל באמצעות קרני השמש. אנרגיה סולארית אינה מזהמת ומהווה אף חיסכון כלכלי גדול מאוד עבור הצרכנים במשק העסקי והפרטי כאחד.    זניט אנרגיה ירוקה

פיתוח פרויקטים לייצור אנרגיה סולארית רק הולך וצובר תאוצה, עקב המודעות הגדולה ליתרונותיה וכמובן בעקבות המחסור ההולך וגדל בנפט, גז ועליית המחירים הגבוהה. כיום בתים רבים ומוסדות כבר עושים שימוש באנרגיה סולארית לצורכי חשמל. גם חברת החשמל קונה אנרגיה סולארית מתחנות כוח המייצרות אנרגיה זו.

הקמת פרויקטי אנרגיה סולרית אינה פשוטה, וכרוכה בעלות כספית די גדולה, אך לטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת ביותר שכן השימוש באנרגיה סולארית בישראל ובעולם כולו רק הולך וצובר תאוצה עם השנים ואין ספק כי מגמה זו רק תלך ותמשיך. אם אתם עומדים בפני הקמת פרויקט כזה, זניט אנרגיה סולארית היא המשקיע שאתם מחפשים.

זניט אנרגיה ירוקה– ליווי יזמים ומימון פרויקטים סולאריים

זניט אנרגיה ירוקה היא חברת השקעות המשקיעה בפרויקטים סולאריים הן בישראל והן באירופה. זניט אנרגיה סולארית מאפשרת ליזמים להקים פרויקטים סולאריים על ידי מימון ואף מתן שירותי ייעוץ וניהול פיננסיים בהקמת פרויקטים סולאריים.

עם זניט אנרגיה סולארית פרויקטים סולאריים יוצאים לאוויר ביתר קלות, בעקבות מערך אדמיניסטרטיבי ופיננסי משומן ויעיל, שעובד להקמת הפרויקט וניהולו על בסיס יומיומי.

כאמור, הקמת פרויקטים מסוג זה כרוכה בעלות גבוהה מאוד, שכוללת קבלת רישיון ייצור חשמל מותנה ומצריכה הון עצמי רב. זניט אנרגיה ירוקה מספקת ליזם המקים את הפרויקט את ההון הדרוש להקמתו ואף מגייסת משקיעים ומקורות אשראי נוספים להשלמת הפרויקט.

זניט אנרגיה ירוקה תסייע לך להקים פרויקט סולארי לייצור חשמל ולנהל את הפרויקט ואת מכירת החשמל לצרכנים גדולים, כגון חברת החשמל.
זניט אנרגיה סולארית אחראית להקמתה של חווה סולארית בקיבוץ קבוצת יבנה, המפיקה כמות אדירה של אנרגיה סולארית ותרמית, המהווה תחליף לדלק וגז.

זניט אנרגיה ירוקה מאפשרת ליזמים וחברות להקים פרויקטי אנרגיה סולארית ביתר קלות, וכן להפיק לאחר הקמתן את מקסימום ההכנסות, במחירים אטרקטיביים ועם מתן מגוון שירותים נוספים, לניהול שוטף ותקין של הפרויקט.

כיום שוק האנרגיה הסולארית כולל יזמים רבים וחברות אשר מעוניינים להוציא רישיון לייצור חשמל, עניין בירוקרטי סבוך ולא פשוט. זניט אנרגיה סולארית מנוהלת על ידי צוות מנוסה ומקצועי ובעל קשרים ענפים וניסיון בתחום, מה שמאפשר ללקוחותיה לקבל את רישיון ייצור החשמל ביתר קלות ולהתחיל להקים ולהרוויח מהפרויקט בהקדם.