משלחות רבות מחו”ל צפויות להגיע לתערוכת “קלינטק 2010”

מדינות אמריקה הלטינית שולחות שגרירים ואנשי סגל לתערוכה

קבוצת משוב יוזמת התערוכה מדווחת על עליה חדה במספר ההזמנות של משלחות מחו”ל ובעיקר ממדינות אמריקה הלטינית ואסיה. בקבוצת “משוב” קושרים את העלייה החדה בהתעניינות בתערוכת הקלינטק הישראלית במשבר הכלכלי שמאיים להתפשט באירופה לעומת היציבות הכלכליתהיחסית של המשק הישראלי.

cleantech2010משלחות רבות מחו”ל צפויות להגיע לתערוכה הבינלאומית “קלינטק 2010”. בין המשלחות צפויה להגיע משלחת מסינגפור המונה למעלה מעשרה מנכ”לים בכירים של החברות המובילות בסינגפור בתחום הקלינטק. בכירי הענף בסינגפור הביעו עניין רב בטכנולוגיות הקלינטק הישראליות שיוצגו בתערוכה. במהלך ביקור המשלחת יוקצה מקום מיוחד למפגשים עסקיים שיתואמו מראש עם אנשי עסקים ישראלים, מתחומי הקלינטק השונים (טכנולוגיות מים, אנרגיה, מחזור, תחבורה ובנייה ירוקה). משלחות עסקיות מאוקראינה, סין, גרמניה ואפריקה צפויות אף הן להגיע לתערוכה.

חיים אלוש, מנכ”ל קבוצת משוב אמר השבוע: “בתערוכה משתתפים למעלה ממאה ושלושים מציגים מהארץ ומחו”ל שיציגו את חזית הטכנולוגיה בנושאי אנרגיה נקייה. עבור תעשיות הקלינטק הישראליות מהווה התערוכה במה עסקית להציג את הפיתוחים החדשניים לבכירי התעשייה העולמית”.

לצד המשלחות הכלכליות, נרשמה התעניינות רבה גם בתחום הדיפלומטי. השנה תגיע לתערוכה משלחת סגל דיפלומטי ממדינות אמריקה הלטיניות שתכלול את שגרירי המדינות ואת הסגל הכלכלי בשגרירויות, במטרה לפתח ולהרחיב את שיתוף הפעולה העסקי בין ישראל למדינות אמריקה הלטיניות. בעקבות כך הוחלט לקיים את התערוכה בסימן הצדעה לתעשיות הקלינטק הצומחות במדינות אמריקה הלטיניות ולהעניק בולטות לשווקים הצומחים במדינות אמריקה הלטיניות.

מידע נוסף על סולאר ישראל בקלינטק 2010

תערוכת קלינטק 2010 שתתקיים זו השנה ה-14 ב-29 וב-30 ביוני בגני התערוכה בתל אביב, תתמקד ב-4 נושאים מרכזיים: מעבר של ישראל למצב של עצמאות אנרגטית על בסיס פיתוח אנרגיות מתחדשות, התמודדות עם בעיית המים העולמית כתוצאה מקצב גידול האוכלוסייה וזיהום מאגרי התהום, פתרונות וחידושים בתחום שימור האנרגיה והתייעלות אנרגטית לטובת עידוד פתרונות בנייה ירוקה, מים אפורים ועוד, והצגה של החידושים בתחום המחזור בהקשר זיהום מי תהום, ומחזור של מוצריי נייר, זכוכית, פלסטיק וניילון בישראל ובעולם.