היתרון של חברת טיב סולאר על פני חברות אחרות להקמת פרויקטים סולאריים נעוץ באיכות הצוות. סטנדרט האיכות הגבוה של חברת טיב סולאר הוליד מערכות סולאריות שכל המרכיבים מיוצרים אצל היצרנים המובילים בעולם, כך שתיוצר הניצולת הסולארית הגבוהה ביותר.  טיב סולאר


חדש בפורטל סולאר ישראל  – השכרת גגות למערכת סולארית. לפרטים נוספים צור עימנו קשר עוד היום.

ראשית, יש לזכור כי הקמת פרויקטים סולאריים נפרסת לרוב לתקופה של 20 שנה. במהלך התקופה הזו אחראית החברה המבצעת לתפעול השוטף ולניצול הצייד, תוך שהלקוח נהנה מתפוקת האנרגיה הירוקה. חברת טיב סולאר לוקחת על עצמה את איזון מרכיבי המערכת, ובכך פוטרת את הלקוח מבזבוז זמן וכסף. בנוסף, מתחייבת חברת טיב סולאר, כי התקנת המערכת הסולארית על גג בית הלקוח אינה תפגע באיכות החיים, ולמעשה כמעט שלא תורגש. טיב סולאר מורכבת מעשרות אנשי מקצוע, אשר כל אחד מהם מחזיק בידע וניסיון יוצאי דופן בתחומו. לצד אנשי הנדסה ומכאניקה, מונה טיב סולאר גם מנהלי בקרה, מנהלי כספים וכמובן מומחים לענייני משפט ורגולציה. המשמעות של צוות כזה עבור לקוח שמחפש פרויקט סולרי אמין עצומה, וקשורה למספר היבטים.

לדעת רבים שכבר התנסו בכך, התקנת מערכת סולארית לא רק שעוזרת לסביבה, מקצצת בצריכת החשמל ומשפרת את תנאי החיים אלא גם תורמת להצללה המבנה עליו היא מורכבת. קריטריון נוסף בו יש לעמוד, על מנת להבטיח פרויקט איכותי של הרכבת מערכות סולאריות הוא איכות המוצרים, או יותר נכון המרכיבים.

מרכיבים לניצול נכון
על פי חברת החשמל, רשאי כל צרכן להקים מערכת פוטו-וולטאית לייצור חשמל סולארי, בתנאי הספק מסוימים בהבטחה ל-20 שנה. מערכות סולאריות אמנם נפוצות בעולם כבר שנים רבות ומוכיחות את עצמן מחדש בכל יום שעובר, אך פנייה אל חברה חסרת ניסיון בהתאמת המערכת הנכונה לגג או השטח המתאים יכולה להיות קריטית. ברוב המקרים, התחזוקה השוטפת של מערכות סולאריות מינימאלית וכוללת רק את ניקיון הפאנלים, מה שהופך את איכות הרכבת המערכת לחשובה אף יותר.

שלבי ההתקנה
בשלב הראשון מתכננת חברת טיב סולאר את שטח ההקמה, ופועלת על מנת לאשר את ההתקנה מול הרשות המקומית וחברת החשמל. לאחר מכן, מגיע צוות של טיב סולאר על מנת להציג תכנית מפורטת, אשר גם אותה יש לאשר מול הגורם המוניציפאלי הרלוונטי. לאחר שהמזמין חותם מול חברת החשמל על החוזה מגיע שלב ההתקנה, אשר יכול להיעשות באופן עצמאי (בבתים פרטיים) או על ידי חברת טיב סולאר עצמה.

טיב סולאר עוזרת לכם להיערך מראש
עבור מי שמתכנן בניית בית בקרוב מומלץ להיערך מראש לאפשרות של הקמת פרויקט סולארי, ובכך למנוע הוצאות וטרטורים מיותרים בהמשך. כיום כבר מודעים גם הקבלנים בעצמם ליתרונות של מערכות סולאריות לניצול אנרגיות השמש לטובת רווח פשוט ויעיל, ולכן מעודדים את הלקוחות שלהם לפעול בכיוון. עוצמת הקרינה המתקבלת וכמות הקילוואטים אותה יפיק הפרויקט תלוי במערכת ובאיכותה, וכאן דואגת חברת טיב סולאר לתנאים האידיאליים עבור כל הלקוחות.