סאן ישראל Sun Israel פועלת כבר שנים רבות בתחום הפרויקטים הסולאריים, כאשר את הניסיון והידע ספגה מחברת SunEdison  העולמית. במקביל לפעולותיה בישראל מתרחשות כל הזמן התפתחויות חדשות, אשר שומרות את סאן ישראל בשורה אחת עם החברות המובילות בתחומן בעולם. תחום האנרגיה הסולארית עמוס בחידושים, שאת חלקם אפשר לראות בכנסים או תערוכות. גם התמיכות הכלכליות מהממשלות עוזרות לפיתוח פרויקטים חדשים, כאשר המטרה אצל כל החברה סאן ישראל משותפת וברורה: מעבר לאנרגיה חלופית בעלות מינימאלית. כיום המשוואה הזו מאוכלסת על ידי שני צדדים – סאן ישראל בתור החברה המבצעת והמפקחת והלקוח בתור בעל השטח, אך סביר להניח כי בעתיד היא תתפתח גם לגורמים אחרים.

כיצד פועלת סאן ישראל?
חברת סאן ישראל מציעה הקמת פרויקטים סולאריים על גגות או בשטחים פתוחים. הנוסחה מאוד פשוטה: החברה אחראית למימון, הקמה, תפעול ויצירת האנרגיה, והלקוח אחראי להשכרת השטח לתקופה של 20 שנה. שני הצדדים מרוויחים מההסדר, כאשר הלקוח מקבל תשלום שהוא מעין שכר דירה בגין החשמל המיוצר, בדומה לפתרונות השכרת גגות למערכות סולאריות של חברות אחרות בשוק. היתרון הגדול של סאן ישראל בהקמת פרויקטים כאלה לעומת חברות אחרות אינו נוגע רק לחוסן הכלכלי ולניסיון, אלא גם לאינטרס הפרטי.

הרווח שלכם מיחסי הגומלין

בניגוד לחברות הקמה אחרות, פרויקטים סולאריים הם המרכיב העיקרי בהכנסות של החברה. לקוח אשר מקיים יחסי גומלין עם סאן ישראל אינו חושש כי המערכות לא יתופעלו כראוי, או לחילופין שהשטח לא ינוצל למטרתו המקורית, משום שהכנסת החברה תלויה בכך. הביטחון של הלקוח הוא גם הביטחון של החברה, ואלו תנאים שאינם נפוצים בדרך כלל.

המטרה: פרויקטים סולאריים ב- Sun Israel
מטרתה של כל חברה המייצרת אנרגיה מחולקת למספר מטרות-משנה. ראשית, ישנו עניין ההגנה על הסביבה. פרויקטים סולריים איכותיים מסוגלים לספק מיליוני קו”טים של אנרגיה חשמלית, אשר באים על חשבון שימוש בתחנות חשמל קונבנציונאליות. בצורה כזו הופכת התעשייה לירוקה ובריאה יותר, מבלי לוותר על היתרונות של השימוש המודרני בחשמל. המגמה העולמית לעבור לפרויקטים חסכוניים באנרגיה מגובה על ידי החלטות ממשלה ומדיניות של כל העולם המערבי, כאשר ההתרחבות לעבר אפיקי השקעה חדשים בשיאה. אחד הביטויים הבולטים של המגמה הזו משפיע גם על האזרח הקטן – כל אחד מאיתנו.

סביבת עבודה בטוחה – ורווח של הלקוח
מידת ההצלחה של פרויקטים סולאריים אינה קשורה רק לגודל השטח המושכר, ובחברת סאן ישראל יודעים זאת היטב. בעזרת סטנדרטים שעומדים בשורה אחת עם החברות הגדולות בעולם מייצרת סאן ישראל סביבת עבודה נקייה, איכותית ובעיקר בטוחה, אשר מבטיחה ללקוחות שקט לאורך שנים ארוכות. גם צריכת האנרגיה עצמה עובדת בצורה רציפה, כאשר הלקוח מחובר על ידי החברה גם לרשת חשמל הרגילה וגם לזו הסולארית. בצורה כזו הוא מנצל בשגרה את החשמל הסולארי, כאשר רשת החשמל נכנסת לפעולה כאשר יש לו צורך בעודפים.