אחד הקריטריונים  החשובים בעת בחירת ספק להתקנת מערכת פוטו-וולאטיות, הוא היכולת של החברה להוכיח יעילות לאורך זמן. זו אולי הנקודה החשובה ביותr אצל  חברת סולארון טק, אשר מתמחה בהתקנות  של מערכות פוטו-וולאטיות בארץ. כחברת  בת של T&C האיטלקית, סולארון טק מציגה את הקבלות שנרשמו באירופה במרוצת העשור האחרון ובכך קונה את אמינותה לשוק המקומי.

סולארון טק התקנת  מערכות פוטו-וולאטיות, מאגדת בתוכה  את הפתרון הכולל ללקוחות שמבקשים  התקנת מערכות פוטו-וולאטיות בבית, בעסק או בשטח ציבורי. השלב הראשון של הלקוח  עם החברה שעתידה להתקין אצלו אחת  מהמערכות הפוטו-וולאטיות הוא שלב  התיכנון, ניצול גבוה של המערכת בהתאם  לאזור ההתקנה, שימוש בתנאי השטח, בזויות ובמיקום לעומת השמש, על מנת לנצל באופן הטוב ביותר את אנרגית השמש. השלב השני הוא התקנת המערכת עצמה, הקולטים – אותם לוחות פוטו-וולאטיים שקולטים את קרני השמש, הממירים החשמליים, מערכות החיווט, תוכניות המעקב והבדיקה של המערכת ומערכות לניקוי עצמי ואופטימיזציה. כל המכלול הרחב הזה של ציוד המערכת חייב לעמוד בתקנים ובסטנדרטים שיבטיחו יעילות לאורך זמן. השלב השלישי הוא כמובן נצילות המערכת והתחייבות להספק. מחיר מערכות פוטו-וולאטיות יכול לנוע בהפרשים של אלפי שקלים, חובה לבדוק את המחיר מול התפוקה של המערכת, שכן ההחזר הכספי הוא ביחס ישר לכמות החשמל שניתן להפיק מהמערכת עצמה.

סולארון טק עומדת בכל שלושת שלבי התקנת המערכות הפוטו-וולאטיות בזכות צוות שמלווה את הלקוח משלב בדיקת הכדאיות, דרך  ההתקנה והבדיקה בשטח ועד מעקב חודשי  ותחזוקה.

התקנת מערכות פוטו-וולאטיות לא מסתיימות בסוף ההתקנה אלא נמשכות במעקב אחרי ביצועי המערכת, בסולארון טק יודעים ללוות את הלקוח גם לאחר ההתקנה על מנת לאמוד את יעילות המערכת הפוטו-וולאטית, לתחזק את המערכת במידת  הצורך כולל חלפים ותיקונים. אבק  שמצטבר על הקולטים הסולאריים מאט  את קצב קליטת קרני השמש ומפריע לייצור החשמל. זוהי דוגמא פשוטה איך בעיה פתירה יכולה לפגוע בצורה קשה  ביעילות של מערכות פוטו-וולאטיות. בכל הקשור להתקנת מערכות פוטו-וולאטיות והטיפול הנכון בהן, סולארון טק בהחלט יודעים את העבודה.

סולארון טק התקנת  מערכות פוטו-וולאטיות נותנת פתרון  לבעלי בתים פרטיים, בעלי שטחים פתוחים וגגות תעשייתיים, מפעלים וחקלאים  וכן משקיעים אקולוגיים ופעילים  ירוקים. מגוון מוצרים כמו סולאר  פרו, סולאר בוטיק עם הספקים של MW5 ועד KW51 זמינים ללקוח הישראלי. כיום ניתן לראות ולהתרשם מכמה מערכות פוט0-וולאטיות שסולארון טק כבר התקינה בישראל ומתצוגה רחבה הרבה יותר של התקנות על ידי T&C העולמית, חברת האם של סולארון טק.

לפרטים נוספים לחץ כאן