טכנולוגיות סולאריות – כל מה שרצית לדעת על התפתחות התחום הסולארי בארץ ובעולם. כתבות על טכנולוגיות חדשות, חברות חדשות בתחומים השונים, אפשרויות ומוצרים סולאריים חדשים בשוק.

טכנולוגיות סולאריות

מערכת סולארית – איך מערכת סולארית בנויה, מהם מרכיביה ומה חשוב לדעת לפני שרוכשים ומתקינים מערכת סולארית ביתית.

פאנלים סולאריים – לב ליבה של כל מערכת סולארית הם הפאנלים הסולאריים, אילו טכנולוגיות קיימות לפאנלים השונים וכיצד ניתן למקסם את יעילותם.

חשמל סולארי – ייצור של חשמל סולארי, למה זה טוב? כל המידע שמקיים את ההתקדמות לכיוון של ייצור המוני של חשמל סולארי.

קלין טק 2010 – זה לא מדע בדיוני, זו תערוכת קלינטק 2010. חידושים והמצאות פםרי המוח היהודי הולכים לשנות את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על קלין טק, ביוני 2010.

רעפים סולארייםאחת הטכנולוגיות הכי רעננות בתחום הסולארי שיכולה לעורר שינוי אמיתי לתצורה ולאופן השימוש בפאנלים סולאריים, משולבים טכנולוגיה של Thin Films.

עתיד האנרגיה הסולארית – תמורות ושינויים בתפיסת העולם את האנרגיות הנקיות תערים קשיים ותוביל את ההתקדמות של פיתוחי האנרגיה הסולארית הן בישראל והן בעולם, לטובת כדור הארץ והמין האנושי.

יזמי אנרגיה סולארית הם המנוע העיקרי של התעשייה. עם רעיונות, טכנולוגיות חדשות ורצון אמיתי לתרום למאמץ הירוק ולעשות כסף, יזמים של אנרגיה ירוקה מביאים את השינוי לכל בית ובית, עם תוכניות טווח ארוך.

בנייה ירוקה הרבה יותר מגימיק שיווקי, בנייה ירוקה מקיימת את הערכים הסביבתיים בתוך התכנון, החשיבה והביצוע של הבנייה בישראל. אנרגיה סולארית היא חלק חשוב מעקרונות הבנייה הירוקה, אך אלמנטים נוספים חשובים לא פחות.

אנרגיה ירוקה – אנרגיה ירוקה בישראל ובעולם תופסת מקום חשוב יותר ויותר בתכנון של מקורות אנרגיה עתידיים, מהם היתרונות הגדולים של אנרגיה ירוקה וכיצד כל אחד יכול למקסם את השפעתו על קידום ועידוד האנרגיה הירוקה

אנרגיה מתחדשת – מה זה בכלל אנרגיה מתחדשת ומה ההבדל בינה ובין אנרגיה ירוקה, כל המידע הרלוונטי לטובת האנרגיה המתחדשת בישראל ובעולם, איך אפשר ליעל אותה לטובת הפרט והחברה.

תאים סולאריים – התאים הסולאריים קולטים את אור השמש מצד אחד ומייצרים חשמל סולארי נקי מהצד השני. איך זה עובד? כל הפתרונות לתחום הסולאר.

ממירי מתח – חשיבותם של ממירי המתח ליעילות המערכת הסולארית ולתחזוקה השוטפת של המערכת גדולה יותר מאיך שמציגים אותה, חברות ההתקנה של מערכות סולאריות. למד איך הרכיב שממיר את המתח במערכת משפיעה על תפקודה

מדריך לייצור אנרגיה סולארית ביתית – ייצור אנרגיה סולארית בבית מעולם לא היה פשוט יותר. מדריך מפורט בשפה האנגלית עם הדרכה מלאה לקניית הרכיבים וגם לך יש מערכת עובדת על גג הבית במחיר מחירון.

מערכות סולאריות ביתיות – פריצת הדרך של אביחי לוי הביאה לעדכון הפרטים בחברות הסולאריות ולהוזלת מחירים. כל אחד יכול להניע את עצמו ליישום של מערכת סולארית ביתית במחיר משתלם.

מכסות סולאריותעם פרסום המכסות הסולאריות בישראל, השוק הסולארי יתעורר ויקיים את מצוותו לייצור מוגבר של חשמל סולארי. חברות סולאריות רבות מחכות לשמוע את כמות המכסות המסחריות על מנת לפעול בתחום.


חדשות סולאריות Abengoa_Solar

אנרגיה ירוקה בארה”ב – ארצות הברית מובילה התחומי הפיתוח וההטמעה של טכנולוגיות סולאריות חדשות. תמיד יש מה ללמוד

אנרגיה סולארית בהודו – בשל המרחבים העצומים ומחירו של יום עבודה, בהודו נעשים ניסיונות רבים של אנרגיה סולארית להמונים.

הקמת תחנות כוח סולאריות בשדה בוקר – הנגב שלנו הוא שדה הניסוי הגדול ביותר לכל מה שקשור לייצור אנרגיה סולארית. תחנות הכוח הסולאריות בשדה בוקר הן רק ההתחלה

חברה ישראלית במכרזים הסולאריים של ארה”ב – טכנולוגיות ישראליות פורצות דרך מובילות את תחומי המחקר והפיתוח של התעשייה הסולארית. יש במה להתגאות.

פרוייקטי בנייה ירוקה בישראל – מעבר לטריקים שיווקיים, בנייה ירוקה מכילה בתוכה מגוון רחב של פתרונות סביבתתים וטכנולוגיות שרואות את איכות הסביבה ושמירה אקולוגית כצורך ראשון במעלה.

הטייקונים ממשיכים להשקיע בחברות חשמל סולארי – אנרגיה סולארית אוצרת בתוכה הזדמנויות סביבתיות רבות אך גם כלכליות. יזמים, משקיעים וטייקונים מכל רחבי העולם בוחנים וכבר משקיעים בפיתוח, מחקר, הקמה ותפעול של מערכות לייצור אנרגיה סולארית.

תוכנית ממשלתית להקמת תחנות סולאריות בנגב ובערבה – היעד שהציבה ממשלת ישראל הוא 10 תחנות לייצור חשמל סולארי, בקיבולת של 50 קילו וואט כל אחת עד שנת 2020. כולנו ציפיה.

מכרז להקמת 30 מערכות סולאריות – יותר משלושים מיליון שקלים משקיע איגוד ערים חדרה במככרז ענק להקמת מערכות אמנרגיה סולארית מהכרמל ועד השרון. התחנה הראשונה כבר בהקמה…

אנרגיה סולרית – כל מה שרצית לדעת על האנרגיה הסולרית בישראל ובעולם

השוק הסולארי מושפע ישירות מכל משבר פיננסי בעולם–  כמובן שגם במשבר היורו החדש של שנת 2010. התחום הסולארי מושפע ממשבר היורו באופן ישיר, על השקעות בתחום, על טכנולוגיות חדשות ועל התקנות פוטו וולאטיות ותרמו סולאריות ברחבי ישבת אירופה ובעולם.


מימון והלוואות למערכות סולאריות הלוואה סולארית

הלוואה למערכת סולארית- חברות פרטיות, יזמים וגופים מוסדיים מגלים את השוק הסולארי ומציעים מגוון רחב של הלוואות סולאריות למי שמעוניין ויכול להקים מערכת שכזו אצלו בנכס. שווה לבדוק את התשואה של המערכות לפי המיקום וההחזר החודשי המוצע.

הקלות במימון מערכות סולאריות- לאחרונה התפרסמו ההקלות החדשות שמציעים הבנקים וההטבות של משרדי הממשלה למי שמוכן לשאת בעלויות של מערכת סולארית ולתרום חשמל נקי לשוק האנרגיה בישראל.

אנרגיה סולארית כלכליתהמפתח להנעת משק האנרגיה לכיוון הסולארי והתשובות לכל השאלות הכלכליות על תחום האנרגיה הסולארית בפרט והאנרגיות המתחדשות ככלל.