פורטל סולאר ישראל פותח לך את הדרך להשיג מימון למערכות סולאריות עם ההבנה כי התייעלות אנרגטית היא כיום חלק בלתי נפרד מהתקדמות עסקית וארגונית. בכל רחבי העולם חברות עושות מאמצים כבירים על מנת להפוך את העסק שלהם לידידותי לסביבה, ועל ידי מימון למערכות סולאריות ניתן להשיג את המטרה. אך אילו דרכים קיימות ובמה בעצם כרוך מימון למערכות סולאריות?

מחפש מערכת סולארית? מעוניין להשקיע באנרגיה סולארית? מחפש מימון למערכת סולארית? צור עימנו קשר לייעוץ חינם

  • קראת כבר את עשרת הדיברות למערכות סולאריות? לחץ כאן
  • מכיר את האינדקס הסולארי עם החברות המומלצות? לפרטים
  • מעוניין לבנות מערכת סולארית D Y I בעצמך? למד ממי שכבר בנה

גורמי המפתח בשוק מערכות סולאריות
פתרונות מימון למערכות אנרגיה סולארית יכולים להינתן על ידי חברות מקצועיות או על ידי הבנקים. כמו בכל הלוואה עסקית, גם מימון למערכות סולאריות נפרס לתקופות שונות בהתאם לדרישה. השימוש בכל סוג של מימון למערכות סולאריות הוא לטובת התייעלות לטווח הארוך והקצר, ורבים מהעסקים המודרניים עושים שימוש מסוים בסוג כזה של מימון. מבחינת אחוזים, מדובר לרוב על מימון למערכות סולאריות, שנע סביב סכומים מקסימאליים (עד 100%) ופריסה לתקופות ארוכות. יש לזכור כי תפקידו של מימון למערכות סולאריות הוא להפוך את סביבת העבודה לאקולוגית יותר, אך גם לפתוח הזדמנויות עסקיות. זו הסיבה שישנו גם סוג אחר של לקוחות אשר מעוניינים בעזרה או מימון למערכות סולאריות: לקוחות פרטיים.

איך מרוויחים מהגג?
בניגוד למה שנהוג לחשוב ובעיקר בזכות תקנות ממשלתיות חדשות, גם לקוחות פרטיים מבקשים מימון למערכות סולאריות. תחת אלו נכללים בעלי בתים פרטיים, אשר עושים שימוש בנכסי נדל”ן לצורך מסחר ורווח. האינטרס שלהם בהשגת מימון למערכות סולאריות הוא יצירת פלטפורמה להצבת מערכות סולאריות בשימוש חברת החשמל – אפיק רווח בתשואה גבוהה ומובטחת לשנים רבות. במקביל אליהם פועלים גם יזמים אשר מתמחים בסוג כזה של מערכות אקולוגיות, וגם הם מחזיקים בתפקיד מרכזי בבקשות מימון למערכות סולאריות.

קבוצות רכישה לעסקאות גדולות
מטרתם של יזמים דומה מאוד לזו של הלקוחות הפרטיים: גם הם מבקשים מימון למערכות סולאריות על מנת לרכוש נכסי נדל”ן אטרקטיביים לשימוש חברת החשמל. ההבדל בין השניים נעוץ בגודל העסקאות וביכולת להתשמש בתמריצים סולאריים משום שלקבוצות הרכישה של היזמים יש גב כלכלי יציב וגדול יותר. עם זאת, ברוב המקרים מעדיפים יזמים מהסוג הזה לחפש מימון למערכות סולאריות אצל חברות פרטיות ולא בבנקים.

צריכים מימון למערכות סולאריות? בשביל זה יש אנשי מקצוע
איתור גורם המספק מימון למערכות סולאריות חייב להתחיל בהגדרת יעדים ותכנון נכון. משום שמדובר בסכומים גבוהים, לא כדאי לוותר על נוכחותו של איש מקצוע וקבלת הצעות מחיר מגורמים שונים. מימון למערכות סולאריות תלוי באישורים שונים, וכבר במהלך ההזמנה יש לבצע את הבירורים הנכונים ולמנוע הפתעות. ברוב המקרים יהיה תלוי גובה ההחזר באחוז מסוים מהתשואה שסיפקה המערכת הסולארית, ולכן כדאי להיערך לכך מראש. בנוסף, ניתן לשלם מקדמה מסוימת ובכך להקל על ההחזרים החודשיים. בסופו של דבר, אין פתרון אחד של מימון למערכות סולאריות המתאים לכולם וכל אחד צריך לפצח את הנוסחה המתאימה לו ביותר.

מחפש מימון למערכת סולארית? צור עימנו קשר לייעוץ חינם