הזמנת מערכת סולארית מהאינטרנט

מערכות סולאריות באינטרנט

מערכות סולאריות הן דבר פופולארי מאוד בקרב צרכני חשמל פרטיים שמעוניינים למכור חשמל סולארי לחברת החשמל ובכך לקבל זיכוי חודשי במקום לקבל חשבון חשמל חודשי. גם יזמים ירוקים שרואים באנרגיה השמש פתח להשקעה טובה רוצים בהתקנת מערכת סולארית הטובה ביותר והיעילה ביותר עבורם. העידן של אינטרנט מהיר וזמין, ניתן היום להזמין מערכת סולארית באינטרנט.

בשל שני גורמים עיקריים, ההזמנה והבחירה של מערכת סולארית באינטרנט, הופכת כמו דברים נוספים שאנחנו עושים באינטרנט ליעילים יותר. הסיבה הראשונה היא המגוון, שנת 2008 ו 2009 היו שנות הצמיחה בהן הבין העולם והבנו פה בישראל שאפשר וצריך לייצר אנרגיה ירוקה מהשמש. חברות רבות קמו בארצנו הקטנטונת ומספקות את כל הפתרון ללקוח הישראלי. המגוון אצל כל אחד מהחברות הסולאריות שקמו, במוצרים שהן מביאות מחול והידע שצריך לצבור לפני שמזמינים התקנת סולארית באינטרנט הוא עצום – האינטרנט חוסך פה זמן יקר וטירחה. בסיבה השניה היא המחיר. אפשר למצוא את אותם המוצרים מהיצרן הגרמני למשל, אצל שני ספקים בישראל, חשוב וצריך להשוות ביניהם. אם המוצר שמתקינים ללקוח הוא זהה, האחריות, ההתקנה והשירות תופסים נפח גדול יותר כמובן.

מערכת סולארית באינטרנט חוסכות ללקוח את השלב הראשוני של בדיקת הכדאיות. ישנם חברות באינטרנט שהשיקו שירות אינטרנטי לבדיקת הכדאיות ומצעת מחיר ראשונית דרך האינטרנט בשלושה שלבים:

  1. הלקוח מזמין בדיקת כדאיות דרך ממשק החברה ומזין את כתובתו. דרך מערכת Google Earth יש זיהוי של הכתובת והחברה בודקת את כיווני השמש ושטח פני הגג.
  2. הלקוח מזין את חשבון החשמל שלו ואת צרכי החשמל הביתיים על מנת לספק רעיון ראשוני לכמות החשמל הנדרשת ולגודל המערכת הסולארית שיש להתקין.
  3. על פי שני הנתונים הקודמים, מקבל הלקוח הצעת מחיר ראשונית ונקבעת איתו פגישה עם נציג מכירות.

הזמנת מערכת סולארית באינטרנט זה פשוט, זה יעיל וזה עדיין לא הגיע לישראל. חברות רבות יפנו לכיוון הזה בגלל היתרונות של השימוש בממשק אינטרנטי לדילול לקוחות לא רציניים ולמיקוד בצרכי

הלקוח האמיתיים. בארצות הברית יש חברות שפועלות בשיטה האינטרנטית וחוסכות עלויות לעצמן וללקוח. הזמנה של התקנת מערכת סולארית באינטרנט, בקרוב אצלנו

אפשרות התגובות סגורה