בבסיסה, סולאר פאוור היא חברה הנדסית ובשם כך הגיעה לתחום מערכות האנרגיה הסולארית היא כזו. מעבר להתקנת המערכת עצמה, כל שלבי התכנון, האינטגרציה של המערכת ברשת החשמל המקומית  והיישום שלה אצל הלקוח, חשובים לא פחות. בסולאר פאוור משתמשים ברכיבים  למערכת אנרגיה סולארית ממיטב היצרנית  בעולם על מנת לספק ללקוח מערכת  סולארית אמינה ויעילה.

סולאר פאוור מספקת  מגוון רחב של מערכות אנרגיה סולארית: מערכות אנרגיה סולארית ביתיות, מערכות אנרגיה תעשייתיות, פאנלים סולאריים בודדים, מערכות הספק פוטו-וולאטי לישובים מבודדים, ממירי מתח למערכות עצמאיות, מערכות גיבוי אנרגיה סולארית וכן תכנון  ייעוץ והשמה.

באם המערכת מיועדת להתחבר לרשת חשמל מקומית ובאם לאו, יודעים בסולאר פאוור להתקין את הרכיבים בצורה האופטימלית שתבטיח ייצור חשמל נקי לאוך זמן וביעילות מירבית. הגוואה העיקרית שמציגים בסולאר פאוור היא שלאחר יישום החלטות סולאריות בממשלת ישראל, מערכות אנרגיה סולארית שהם התקינו הביאו ללקוחות שלהם צ’קים חודשיים מחברת החשמל, על בסיס קנייה רציפה של חשמל סולארי מלקוחותיהם.

כל מי שמעוניין להיכנס למועדון הסולארי וליהנות מאחת מהמערכות אנרגיה סולארית צריך להכין  בין עשרה לחמישים מטרים מרובעים  עם זווית טובה לשמש וכמה אלפי שקלים  כהשקעה. מערכות של קילו וואט אחד ועד  חמישה קילו וואט מותקנות בבתים  פרטיים ומייצרים חשמל נקי וזול . שלבי העבודה של סולאר פאוור מתחילים בתכנון הנדסי של המערכת ובטיפול בירוקרטי מול כל הגורמים הדרושים ( כאב ראש לא קטן ללקוח ). לאחר הובלת כל המרכיבים, כמו בכל מערכות האנרגיה הסולארית: פאנלים, חיווט, ממירי מתח ותשתית מתחילים הרכבה של המערכת. סולאר פאוור מדריכים את הלקוח לגבי תחזוקת המערכת וטיפול בה לאורך זמן ואף ממליצים להתקין מערכות בקרה מרחוק שיודעות לנטר את פעולת המערכת אנרגיה סולארית ולהתריע על תקלות.

תחום נוסף בו סולאר פאוור שמה את רגלה, הוא אספקת  חשמל סולארי למקומות מבודדים ויישומים רחוקים. משאבות את חברות מים, ממירי  ממתח של חברות כבלים, אנטנות, ישובים בנגב ואף כפרים ברחבי אפריקה נהנים  ממערכות אנרגיה סולארית של החברה  ומהשירות. הרבה יותר סול ואקולוגי להתקין מערכת סולארית בכפר מבודד וליהנות  מחשמל נקי, מאשר למתוח קווי חשמל אינסופיים  לאורך ולרוחב המדינה. מערכות אלו  מספקות חשמל לתאורה או תפעול בסיס ולרוב  לא דורשות תחזוקה.

מערכות סולאריות של אנרגיה סולארית גם כן מותקנות  על ידי החברה ברחבי הארץ. מערכות של KW30 עד KW100 מותקנות על גגות של רפתות ובשטחים חקלאיים פתוחים לטובת ייצור חשמל בכמות מסחרית. מערכות אלו לא מתאימות לייצור חשמל ביתי או ייצור נקודתי.

לפרטים נוספים לחץ כאן