סולארית דוראל solar-it

חברת סולארית דוראל נכנסה לשוק הסולארי בישראל כשזה היה עוד בחיתוליו וידעה להשים את הדגש על המערכות הגדולות שם היה מרוכז רוב השוק בשנת 2009. עם גב כלכלי ועם חברת בנייה וייזום בקבוצת דוראל, סולארית דוראל יכולה להתגאות בהישגים בתחום הסולארי, פוטו וולאטי בישראל, עם צבר הזמנות לשנת 2010 ועם התקנות פעילות של מערכות KW 50 ברחבי הארץ.

אין זה סוד שמערכת סולארית לייצור חשמל סולארי בטכנולוגיה פוטו וולאטית לא חייבת איזור חם על מנת להפיק את מירב האנרגיה ואין זה סוד שמתח הרווחים של מערכת סולארית הוא כזה שמחייב מהיזם ומהחברה המתקינה לעשות את החישובים הנכוים על מנת להביא למערכת כלכלית ויעילה. העלות הכרוכה בהקמה של מערכת סולארית, במיוחד במערכות של חמישים קילו וואט, היא גדולה והחישוב הכלכלי הוא זה שיכריע אם המערכת תקום או תישאר על שולחן התכנון.

בסולארית דוראל תקפו את החישובים הכלכליים מהצד של איכות הרכיבים, כאלו שמבטיחים נצילות גבוהה של המערכת הסולארית ועמידות לאורך שנים.

הפאנלים הסולארים שמציעים ללקוחות דוראל מיוצרים על ידי חברת Schott  הגרמנית, וידועים ביעילות הרבה שלהם וביכולת לעמוד בתפוקת ייצור חשמל זהה לאורך שנים. האחריות שניתנת על ידי היצרן של הפאנלים והאחריות המלאה של סולארית דוראל למערכת כולה מבטיחה שקט אצל הלקוח לאורך שנים. ( להשוואה המלאה בים יצרני הפאנלים – לחץ כאן )

רכיב שני חשוב במערכת הסולארית הוא כמובן ממיר המתח, כאן יש ללקוח אפשרות לבחור בין שני יצרנים מובילים: Gronius ו- SMA. דווקא SMA היא חברה יותר מוכרת בישראל, משום שחברות סולאריות רבותעובדות עם הממירים שלהם, הן למערכות גדולות והן למערכות בינוניות. עם ציוד איכותיף ישנה כדאיות כלכלית למערכת סולארית, הן מחוברת רשת והן עצמאית.

רוב המערכות הסולאריות בעולם וגם בישראל, במיוחד המערכות הגדולות של 50 קילו וואט ויותר, מחוברות רשת, כלומר מספקות את החשמל הסולארי המיוצר לרשת החשמל הארצית. במקרה שכזה יש צורך בתיאום ובעמידה בתקנים מחמירים של חברת החשמל. סולארית דוראל כמו גם רוב החברות בישראל, לוקחת את הלקוח הסולארי מהשלב הראשוני ומלווה אותו מול הרשויות בעמידה עיקשת בתקני איכות וייצור חשמל.

כרטיסי הביקור של סולארית דוראל נמצאים ברחבי הארץ, קיבוצים ומפעלי תעשייה בדרום, במרכז ובצפון, גגות פרטיים ומוסדיים וכן מגרשי חניה ושדות פתוחים. לקוחות מרוצים לא חסר וכן המלצות חמות על איכות השירות.

סולארית דוראל
החילזון 6 , רמת גן
03-6111888