פורטל האנרגיה הסולארית מאגד בתוכו מידע רב על האנרגיה הסולארית עצמה, וכל מה שסובב אותה. לקוח חדש שמעוניין ללמוד על אנרגיה סולארית, כל מי שמחפש מידע, אנשים עם אוריינטציה ירוקה וחברות סולאריות – כולם מוצאים בסולאר ישראל את המידע הדרוש להם. טכנולוגיות של אנרגיות מתחדשות, התקנות של מערכות סולאריות ברחבי הארץ, פרוייקטים גדולים בעולם, כנסים ותערוכות, גאדג’טים סולאריים ועוד.

בין הקטגוריות המבוקשות ביותר בפורטל תוכלו למצוא את האינדקס הסולארי, מרכז המידע והמחשבון הסולארי

כותבינו הראשיים:

אופיר בריל – מנכ”ל פורטל סולאר ישראל, בעל היכרות מעמיקה של שוק האנרגיה הסולארית הישראלי מזוית חדשותית וטכנולוגית. אופיר הקים את הפורטל הסולארי המוביל בישראל ופועל יום יום לקידומו ולקידום בתחום בישראל. לכל שאלה או הצעה, ניתן לפנות לאופיר ישירות, דרך טפסי יצירת הקשר באתר.

רפי קירשנבויים – רפי קירשנבוים מכהן כמנכ”ל ET Solar בישראל. ET Solar Group הינה החברה עם שיעור הצמיחה הגדול ביותר בין 15 יצרני הפאנלים הגדולים בעולם. מתוקף תפקידו של רפי בתעשייה, הוא חשוף לתמורות השוק בארץ ובעולם וחולק מידע חשוב שכזה עם קוראי סולאר ישראל.

אלון תמרי – מנכ”ל משותף בחברת סולארפאוור, מהותיקות והמנוסות בתחום הפועלת משנת 2003. החברה עוסקת בביצוע וייזום פרויקטים סולאריים בישראל ובחו”ל ופעילה בתחום המערכות המסחריות והבינוניות. אלון הוא מבין מובילי השוק הסולארי בישראל, מכיר את התעשייה מכמה נקודות ראות ומבין את התחום לעומקו.

זאביק פרץ – זאבי פרץ הוא מנכ”ל חברת שחר אנרגיה העוסקת בהקמת פרויקטים סולאריים ברחבי הארץ ומתמחה בפתרונות לתחום האנרגיה סולארית עם דגש בתחום הפוטו וולטאי. זאביק חולק את המידע הרחב שיש לו מדריסת הרגל בשוק הפתרונות הסולאריים למשקים וקיבוצים בישראל.

רוצה לכתוב לסולאר ישראל?

מעוניין לחלוק מידע על אנרגיה סולארית ולקבל את הבמה?

צור איתנו קשר כאן ותוכל להיות חלק בצוות כותבי התוכן של פורטל סולאר ישראל