חשמל סולארי לבית – עשה זאת בעצמך – המדריך המלא!

כולנו רוצים לחסוך בחשמל. כולנו רוצים להיות שוחרי סביבה. האם ניתן לשלב ביניהם? בלי להוציא עשרות אלפי שקלים מהכיס על מערכות אנרגיה סולארית?  התשובה היא כן!

בעזרת מדריך פשוט ניתן לבנות מערכת אנרגיה סולארית ביתי בכמה שלבים פשוטים בלי להיות גאון גדול.

היכנס ותראה ותפסיק לדאוג לעלויות החשמל שלך ותתחיל לייצר חשמל סולארי משלך בחינם !זה לא מדע בדיוני, למרות שזה אולי נראה כמו כזה. כפי שתראה, זה פשוט לנצל את מה שכבר קיים. חסכון של אלפי שקלים בשנה בהשקעה פשוטה וזולה!

אז איך עושים את זה? לא חבל להמשיך לשלם חשבונות חשמל גבוהים לחברת החשמל? למה לשלם עשרות ומאות אלפי שקלים לחברות שיתקינו מערכות סולאריות, בזמן שאתה יכול לעשות את זה בעצמך?

לחץ כאן על מנת לרכוש את המדריך

Solar guide

מה מייצר אנרגיה?

מה אנו רואים סביבנו שיכול לייצר אנרגיה? שמש ורוח… הדבר המדהים הוא שגם אם אתה לא מדען מטורף או גאון אתה יכול לרתום את הכוח של אור השמש לבית שלך! זה קל ודי פשוט להבנה, ברבה יותר פשוט ממה שזה נראה לך.

מה זה חשמל?

בלי הסברים מסובכים מדי, מה זה בעצם חשמל? חשמל הוא אלקטרונים. אלקטרונים זה מה שמפיקה סוללה, מה שמגיע בחוטי החשמל מחברת החשמל, מה ששולח המתג שלחת כשאתה מעלה אותו כדי להדליק נורה ועוד. את האלקטרונים מוכרת לך חברת החשמל. ביוקר!

זה אפשרי? אז זהו, שזה אפשרי. איך? ממקור האנרגיה הכי זמין על פני כדור הארץ – השמש!

אפשר להזמין מערכת אנרגיה סולארית יקרה ומסורבלת במאות אלפי שקלים, אך אפשר גם אחרת. בעזרת מדריך פשוט ( בשפה האנגלית ) תוכל גם אתה לבנות מקור חשמל ביתי, פשוט וזול בהרבה ממערכת מוכנה.

אנו שמחים לפרסם לראשונה את המדריך המלא לייצור אנרגיה מתחדשת, אשר משווק על ידי הוצאה לאור דיגיטלית. מדריך מקיף יותר ומפורט יותר לגבי הדרך שבה יכול כל אחד ואחת, להתקין מערכת פשוטה וזולה, ( כולל התקנה של מונה חשמל מאושר על ידי חברת החשמל )ולהתחיל לייצר אנרגיה בבית.

לרכישת המדריך המלא, לחץ כאן.

צפו בסרטון הסבר קצר