הלוואה סולאריתשוק ההלוואה הסולאריות התפתח מאוד בשנה האחרונה מאז נכנס התחום של  מערכות סולארית להילוך גבוה. האפשרויות להלוואה סולארית שעומדות כיום בפני רוכש פוטנציאלי הינם רבות ומגוונות. כיום ניתן לממן רכישת מערכת סולארית ע”י לקיחת הלוואה סולארית בתנאים נוחים מבעבר.

אחד הבנקים החלוצים בתחום ההלוואות הסולאריות הוא בנק מזרחי טפחות. בנק מזרחי טפחות, המעניק הלוואה סולארית, הינו חלק מטרנד השמירה על איכות הסביבה. בבנק טפחות מאמינים כי אנרגיית השמש היא מקור האנרגיה החלופי הטוב ביותר העומד לרשותנו וכי יש לנצל את אנרגיית השמש המצויה בישראל בשפע כדי לייצר חשמל נקי למען דור ההמשך ולמעננו.

בנק מזרחי לוקח חלק באחריות הסביבתית ובאנרגיה הסולארית ומעניק לרוכשים מערכות סולאריות אשראי סולארי – הלוואה למערכת סולארית. ההלוואה היא לרכישת מערכת סולארית ביתי בתנאים נוחים, בהתאם ליכולת הלקוח.

ההלוואה הסולארית מיועדת ללקוחות פרטיים. ההלוואה הסולארית תינתן במימון של עד 100% מעלות המערכת הסולארית. פריסת ההלוואה הסולארית תהיה לתקופה של עד 10 שנים. החזר ההלוואה יתבצע בתשלומים שווים של הקרן והריבית.

אופציה נוספת למעוניינים לקחת הלוואה סולארית לרכישת מערכת לייצור חשמל סולארי היא הלוואה לתקופה של עד 20 שנה. הלוואה סולארית זו מיועדת ללקוחות שלקחו או מתעתדים לקחת משכנתאהלוואה סולארית בנק מזרחי טפחות בבנק מזרחי-טפחות. ההלוואה תילקח באמצעות ‘כרטיס אשראי טפחות’. כרטיס האשראי באמצעותו תילקח ההלוואה הסולארית מעניק אפשרות לקבל מסגרת אשראי נוספת בריבית אטרקטיבית מאוד ובהחזרים חודשיים נמוכים במיוחד. את ההחזרים להלוואה הסולארית המפורטת ניתן יהיה לפרוס עד 240 תשלומים, ללא צורך בביטחונות נוספים. כרטיס האשראי ייתן לקחת את ההלוואה הסולארית ולרכוש מערכת סולארית ביתי כמעט מבלי להרגיש את ההוצאה.

אז איך מקבלים את הצעה להלוואה סולארית מבנק מזרחי טפחות?

בנוסף תוכלו לקבל הצעות נוספות דרך טופס פרטים אישיים באתר solar-Israel. לאחר מכן יתקבלו מספר הצעות למערכות אנרגיה סולארית. מבין הצעות אלו אתם, הלקוחות תבחרו את ההצעה המתאימה לכם ביותר. השלב השני הוא זימון נציג החברה לביתכם. נציג החברה המבצעת יאפיין ויגדיר את המערכת המתאימה לצרכיכם. החברה המבצעת תשלח את פרטיך לאחד מסניפי הבנק לאישור ההלוואה הסולארית. לאחר שיתקבל האישור  יגיע השלב האחרון בתהליך והוא לגשת לאחד מסניפי בנק מזרחי עם אישור הלוואה סולארית ולחתום על תוכנית המימון.