מטען סולאריהלהיט הסולארי החדש הגיע לארץ – המטען הסולארי. נוח, נייד וללא צורך בחשמל. גם אקולוגי וגם פרקטי – המטען הסולארי.

המטען הסולארי הוא מטען נייד קטן העובד על אנרגיה סולארית. המטען העובד על חשמל סולארי יכול לטעון כמעט כל גאדג’ט והתקן אלקטרוני. טלפונים, משחקים, מצלמות דיגיטאליות – המטען הסולארי יטען אותם בשבילך. המטען הסולארי היא יחידה ניידת המסוגלת לטעון כל התקן בכל זמן ובכל מקום, ללא שימוש בחשמל. המטען הסולארי פותר אותך מהצורך המתיש לחפש חיבור חשמל לצורך טעינה.

האנרגיה של המטען הסולארי מגיעה מקרני השמש או מכבל USB. לאחר טעינה בקרני השמש, הבטרייה הפנימית של המטען הסולארי יכולה להטעין סוגי מכשירים רבים לארוך זמן רב. מגוון המכשירים שהמטען הסולארי יכול להטעין אותם כשהוא מלא: ipod למשך 18 שעות, טלפון נייד למשך 44 שעות, PSP נייד למשך שעתיים וחצי, PDA למשך 22 שעות ועוד מכשירים רבים. המטען הסולארי מספק יכולת הטענה עוצמתית וקלות הפעלה.

המטען הסולארי עובד בטכנולוגיה של גבישי סיליקון. בשל הטכנולוגיה הזו יכול המטען הסולארי לעבוד גם בתנאים בהם השמיים מעוננים ואינם מספקים עצמת שמש אידיאלית. כדי לתת למטען הסולארי הגנה מקסימאלית מפני רטיבות ולחות, התאים הסולאריים ערוכים בשכבות על משטח. המטען הסולארי ניחן בבידוד חשמלי ויציבות בקרינה אולטרה סגולית בשל שיטת השכבות. המטען הסולארי וכל העזרים הנלווים לו בנויים לעמוד בטמפרטורות קיצוניות של מינוס 20 עד 80 מעלות צלזיוס. התא הסולארי מחוזק לתוך זכוכית בעלת רמת ברזל נמוכה והוא מקובע בתוך מסגרת אלומיניום בציפוי אלקטרוליזה המעניק לה עמידות בפני חלודה.

המטען הסולארי  עמיד ביותר בפני נזקים שעלולים להיגרם לו במהלך נשיאתו והסתובבות עימו. המטען הסולארי עשוי מחומר קל, מוגן ע”י אלומיניום המכסה אותו ועל ידי כך הוא מסוגל לעמוד בפני נפילות, מכות ושלל מפגעי היום יום. בשל כך מתאים המטען הסולארי גם לטיולים במקומות מרוחקים וקצת פחות נוחים מהמשרד או הבית. המטען הסולארי הוא פתרון מצוין להרפתקנים שביניכם המעוניינים לנסוע לטייל במקומות שלא תמיד ה חשמל בהם זמין, אך עדיין רוצים לשאת איתם את הג’אדג’טים האהובים אליהם: האיי פון, הלפ טופ ושאר המוצרים שהמטען הסולארי נותן פתרון בשבילם.

המטען הסולארי גם נטען מהר. כשמחברים את המטען הסולארי ל USB הוא נטען תוך כ 3  שעות ויכול סימולטאנית להטעין את הבטרייה של ההתקן אותו אתה מעוניין למלא. בטעינה בשמש יכול המטען הסולארי להתמלא בתוך כ 8 שעות.

למטען הסולארי עוד 2 תכונות נוספות: המטען הסולארי יכול לשמש כפנס למציאת חפצים אבודים בחושך.כמו כן קיימת בגוף המטען הסולארי נורת UV לאיתור שטרות מזויפים.

בימים בהם עלויות הגז והנפט מאמירות, הצורך במטען הסולארי, המנצל את האנרגיה הזמינה לנו ביותר, השמש, הוא גדול. ובנוסף, המטען הסולארי משאיר את הנגנים, מכשירי הסלולאר וכל אביזרי הנוחות שלנו בזמינות מתמדת.