אנו משרד אדריכלים המתמחה ועוסק בשנים האחרונות בתכנון עריכה והוצאת היתרים למערכות סולאריות בטכנולוגיה פוטו וולטאית, תכננו ערכנו והוצאנו היתרים רבים בכל רחבי הארץ לרוב החברות המובילות למערכות בינוניות, למערכות מסחריות ולמערכות ביתיות.

ידוע שהוצאת היתרים למערכות פוטו וולטאיות הנו שלב משמעותי וחשוב בתהליך, המציאות בשטח היא שהחוק לגבי מערכות סולאריות אינו חד משמעי.ואני מוצאת שלכל וועדה יש את הפירוש שלה לעניין החוק, דבר המביא פעמים רבות לדרישות לא הגיונית בנוגע לקבלת ההיתרים.

במהלך השנים למדנו והכרנו היטב את רוב הוועדות לתכנון ובנייה בארץ, כל וועדה ודרישותיה.

אנו יוזמים פעמים רבות פגישות בוועדות מבעוד מועד ובמהלך הרצת הבקשה, עורכים ביקורים בשטח במידת הצורך, ומקיימים פגישות עם יו”ר ועדות, מהנדסי ועדות ובעלי תפקיד נוספים לגבי דרישותיהם, על בסיס ניסיוננו הרב בתחום והכרותינו עם הנפשות הפועלות.

כמו כן משרדי מתמחה בטיפול והוצאת היתרים למבנים קיימים ללא היתר, לבתים פרטיים, מבנים חקלאיים סככות, רפתות, לולים, מבנה תעשייה, טיפול בחריגות בנייה, תוספות בנייה וכו’.

בנוסף אנו דואגים לכל המסמכים הנלווים להגשה כמו הצהרות מהנדס קונסטרוקציה, חישובים סטטיים, אישורי מהנדסי חשמל, אי סנוור ואישור על הספק המערכת. ומצויים בקשר יום יומי עם כל הגורמים הרלוונטיים, ומדווחים ללקוח על בסיס קבוע ובאופן שותף על סטאטוס הפרויקטים.

תוכניות עבודה לביצוע – תכנון המערכות הסולאריות הינו מקצועי וכולל חישובים מדויקים, חישוב מרחקים ע”פ זווית קרני השמש, טבלאות נתונים על הספק המערכת בכל עונות השנה, הצגת פרטים טכניים מפורטים וכיו”ב.

אשמח להמשך עבודה ולשיתוף פעולה…

לחץ כאן לאתר החברה: https://www.ronit-arch.co.il

 שם:

כתובת אימייל:

טלפון נייד:

נושא הפנייה:

תוכן ההודעה:

אנו נחזור אליכם בתוך 24-48 שעות.