תשואת הנדל”ן עולה לגג
השכרת גגות למערכת סולארית היא פתרון מושלם לבעלי נכסי נדל”ן, אשר מעוניינים להרחיב את אפיקי הרווח שלהם. למי שאינו בקיא, השכרת גג מתאים למערכת סולארית מתבצעת בפשטות מול חברת החשמל. המטרה היא ליצור עבור החברה הממשלתית שטח עליו ניתן להציב מערכות סולאריות, איתן מייצרת חברת החשמל אנרגיה. השכרת גגות להתקנת מערכת סולארית יכולה להיעשות על ידי יזמים המתארגנים בקבוצות רכישה, או לחילופין על ידי לקוחות פרטיים שמעוניינים להוציא יותר מהנכס שלהם.

בעל גג, מעוניין להרוויח הכנסה פאסיבית על ידי מערכת סולארית או על ידי השכרת הגג לחברה סולארית? צור קשר

חברה סולארית / מתקיני מערכות, מעוניינים במאגר הגגות של סולאר ישראל? צרו קשר

גם הממשלה מקדמת השכרת גגות למערכת סולארית
יתרון נוסף של השכרת גגות למערכת סולארית הוא המעורבות והתמיכה הממשלתית. בעולם המערבי הבינו רשויות החקיקה, כי יש לעודד השכרת גגות למערכת סולארית וזאת על מנת להגדיל את תפוקות האנרגיה החלופית. המרוויחים העיקריים מכך הם האזרחים, אשר בפניהם נפתח עולם חדש של אפיקי תשואה. מכאן ניתן ללמוד כי מלבד הפן האקולוגי של מערכת סולארית, ישנו גם צד עסקי לא מבוטל. אך על מנת למקסם את הרווח שניתן להפיק ממנו, כדאי קודם כל להכיר את השחקנים המרכזיים.

מה התשואה שניתן לקבל בעת השכרת גגות למערכת סולארית?
התשואה המתקבלת בעקבות השכרת גג לטובת מערכת סולארית יציבה מאוד, ונמשכת שנים ארוכות. למרות שברוב המקרים אותה השכרה מתחילה בקבלת הלוואה או מימון, בטווח הארוך מדובר על עסק משתלם מאוד. הדרך הטובה ביותר לפרוס תשלומי מימון להצבת מערכות סולאריות היא להשתתף עם הבנק או עם הגורם המממן ברווחים. בנוסף, ניתן לשלם מראש מקדמה מסוימת ובכך לחסוך את העלויות התקופתיות. כך או כך, ישנם גורמים רבים, כולל בנקים, אשר יכולים לעזור לכם במידה ותרצו לבצע השכרת גגות למערכת סולארית. אך כיצד תדעו האם זה מתאים לכם?

בכל מקום – ואפילו במוסדות ציבוריים
השכרת גגות למערכות סולאריות לייצור חשמל סולארי יכולה להתבצע בכל מקום בארץ. במדינה שטופת שמש כמו שלנו, השכרת גגות למערכת סולארית מתבקשת ואפילו חיונית במידה והבניין בבעלותנו מאפשר זאת מבחינת גודל ומרחב. חשוב גם לזכור כי ניתן לבצע גם השכרת גגות מוסדיים למערכת סולארית, ולכן אם בבעלותכם מתקן שכזה הזדרזו ליצור קשר עם החברות הרלוונטיות.

מצאו את האוטוריטה שלכם בהקדם
לאחר השגת המימון, הצעד הראשון בדרך אל השכרת גגות היא מציאת החברה המבצעת. התקנת מערכות סולאריות צריכה להיעשות על ידי חברות בעלות ניסיון בלבד, משום שמדובר בתחום מורכב המשלב חשמל, מים ואינסטלציה. ישנן חברות רבות ולכל אחת יתרונות וחסרונות משלה, ולכן עליכם לבדוק מהם התנאים המתאימים לכם ביותר עוד לפני שמתחילים בהליכי השכרת הגג למערכת ברוב המקרים, שאלותיכם יקבלו מענה כבר בפגישת הייעוץ, אך לעיתים יש צורך בניהול דין ודברים ארוך יותר. בכל מקרה, איש מקצוע ענייני הוא האוטוריטה הטובה ביותר להתייעץ עמה.