מידעון סולארי - גיליון חודש אוקטובר

לקוראינו שלום רב,

 

לצערינו הרב מכת הגניבות לא פסחה על התעשיה הסולארית הצעירה ויותר אנו נתקלים במקרים של גניבת פאנלים וממירים הישר מהמערכת עצמה, אלמנטים שנעשו מבוקשים מאוד בשל יוקרם. המוח הישראלי ממציא לנו פטנטים ובכתבה הראשונה בניוזלטר יוצג פתרון של חברה ישראלית שמנסה להתגבר על העניין בדרכים יצירתיות ואף קיבל את אישור חברות הביטוח לכך.

 

עוד בניוזלטר – החלטה תקדימית של מועצה אזורית רמת חובב להקים מערכת סולארית דווקא על אתר הפסולת הרעילה ביותר בישראל מהווה דוגמא ומופת לתעשיה בישראל. וכתבה אחרונה מספרת על חברת צנורות הישראלית, שבזכות התעשיה הסולארית העולמית מצאה תחומי פעילות נוספים אחרים ועומדת בפני פריצת דרך לשוק העולמי הסולארי.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מערכת סולארית ברמת חובב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברמת חובב שבצפון הנגב, התקבלה החלטה חשובה, לעבור לייצור חשמל סולארי על גגות המתקנים של המפעל.

 

כידוע, רמת חובב הוא המקום בו נאספת ומטופלת הפסולתהרעילה ביותר בישראל, לכן החלטה ירוקה שכזו, היא מעבר לייצור חשמל, היא גם דוגמא ומופת לתעשיות

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

מכת גניבות הפאנלים הסולאריים בישראל לשיא!

ענף האנרגיה הסולארית צומח בקצב מהיר בשנים האחרונות מאז נכנסו לתוקף התקנות המתגמלות את בעלי המערכות הסולאריות המוכרים את החשמל המיוצר לחברת החשמל.

למרבה הצער גם הפורצים שהתמחו עד כה בגניבת ציוד חקלאי ותעשייתי הבחינו במגמה זו ומכת הפריצות למבנים עליהם מותקנות מערכות סולאריות מוכרת היטב לעוסקים בתחום.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

חדשות מהענף

 

 

חברת צנורות המזרח התיכון הבורסאית תספק רכיבים לשדות סולאריים למיזמים בארה"ב. חברת צנורות הינה יצרנית צינורות פלדה בבעלות גאון אחזקות. ההסכם שיחתם הוא עם חברת ברייסורס אנרג'י הישראלית המנהלת הקמת תחנות סולארית בארה"ב. העיסקה צפוייה להניב הכנסות של כ 10 מליון דולר בשנתיים הקרובות.

  

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

 

שטח פרסומי

עד לפעם הבאה,

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל (www.solar-israel.co.il).