מידעון סולארי - גיליון חודש נובמבר

לקוראינו שלום רב,

 

כשברקע צפוי האישור על מכסת המערכות הגדולות של מעל 5 מגה-וואט, שוק המערכות העיסקיות והקטנות חוזר להיות צעיר ונמרץ ובאמצע המערכות הבינוניות מקבלות רשיונות (אבל לא במינון ובקצב שקיוונו לו) אמנם יש סיבה לאופטימיות בתעשיה. הפעם – חדשות מקומיות מעניינות בניוזלטר חודש נובמבר. כמו כן, בפורטל תוכלו למצוא עוד המון כתבות עדכניות, מידע ועדכונים.

 

סתיו מוצלח לכולנו! וכמובן - קריאה נעימה ומהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

החווה הסולארית הגדולה בישראל - בחוות השיקמים

גלעד שרון, הבעלים של חוות השיקמים של אריאל שרון, רה"מ לשעבר, קיבל זה מכבר רשיונות להקמת 2 מערכות סולאריות בינוניות בשטחיו. המערכות הסולאריות יוקמו על גג של דיר ובשטח קרקעי המיועד למבנים חקלאיים.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

רשות החשמל אישרה רשיונות ל 15 מערכות סולאריות

לאחר קיפאון בירוקרטי של 3 חודשים אישרה מועצת רשות החשמל רישיונות להקמת 15 מערכות סולאריות בינוניות במקומות שונים בארץ. המערכת הגדולה ביותר שאושרה במסגרת המליאה היא של חברת פז סולאר להקמת מערכת סולארית של 5 מגה וואט בשדה בוקר, כפי שדוח בעבר בפורטל סולאר ישראל

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

חדשות מהענף

 

 

המתקן הסולארי של פז בקיבוץ שדה בוקר יוצא לדרך. חזון בן גוריון צועד קדימה – לאחר עיקובים שנמשכו כמה חודשים אישרה היום הרשות לחשמל 15 בקשות חדשות של יזמים סולארים להקמת תחנות כוח סולאריות בטכנולוגיה פוטו וולטאית. הבולטת שבהן הינה תחנה קרקעית בבעלות פז סולאר בשדה בוקר בהיקף של 5 מגה וואט..

  

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

 

שטח פרסומי

עד לפעם הבאה,

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל (www.solar-israel.co.il).