מידעון סולארי - גיליון חודש יוני

לקוראינו שלום רב,

 

בקרוב תפתח התערוכה המרכזית השנתית של תעשיית הקלינטק הישראלית בגני התערוכה (29-30.6) ובה יציגו עשרות חברות סולאריות ומאות חברות קלינטק את החידושים האחרונים בתחום אל מול עיניהן של משלחות רבות מכל העולם.

 

 הניוזלטר הנוכחי מוקדש לתערוכה, למבקריה ולחידושים שהיא מציגה מתוך רצון לעודד תערוכות נוספות בתחום ולגרום לחשיפה של חברות ישראליות למשלחות מרחבי העולם דווקא התקופה זו שישראל מבודדת.

 

פורטל סולאר ישראל, במסגרת המאמץ לקדם את תעשיית האנרגיה הסולארית, נותן חסותו לערב הצדעה מיוחד לתעשיות הקלינטק ונבחרי הרשויות הירוקות‬שיתקיים ב- 29.6.2010 בשעה 17:30 בביתן המרכזי (ביתן מספר 1) במרכז הירידים, שבתל אביב.‬

 

לקבלת הזמנות אישיות המהוות גם כרטיס כניסה לתערוכה ניתן לפנות במייל אל אופיר ofir@solar-israel.co.il או לטלפון:

  054-2472033

 

קריאה נעימה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

 

חשיפה ראשונה

 

חשיפה ראשונה בקלינטק 2010 – מערכת חימום מים שחוסכת 100% אנרגיה

 

הכותב הינו מנכ"ל חברת שחר אנרגיה, מר זאביק פרץ:פרסום עידכון ההסדרה למערכות סולאריות עד 50 קווא"ט סותר את מדיניות משרד התשתיות כפי שפירסם השר בפברואר 2010 ובהתאם להחלטת הממשלה 4450 מיום 29.1.2010 לפי נקבע יעד מנחה ליצור חשמל באנרגיה מתחדשת בהיקף של 10% מצרכי האנרגיה הצפוים לשנת 2020. 

 

לחצו כאן לטור המלא...

 

לקראת התערוכה

 

התעניינות גוברת בעולם לקראת תערוכת קלינטק 2010

 

קבוצת משוב יוזמת התערוכה מדווחת על עליה חדה במספר ההזמנות של משלחות מחו"ל ובעיקר ממדינות אמריקה הלטינית ואסיה. בקבוצת "משוב" קושרים את העלייה החדה בהתעניינות בתערוכת הקלינטק הישראלית במשבר הכלכלי שמאיים להתפשט באירופה לעומת היציבות הכלכליתהיחסית של המשק הישראלי.  

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עוד בחדשות

 

זאביק פרץ: מדיניות רשות החשמל – פגיעה בעתודות הקרקע

 

מדיניות רשות החשמל בנוגע לייצור אנרגיה סולארית – פגיעה קשה בעתודות הקרקע של מדינת ישראלהפער הזניח במחיר החשמל המובטח בין מערכת סולאריות על גגות והמערכות הקרקעיות יעודד פרויקטים קרקעיים תוך גרימת נזקים שבחלקם בלתי הפיכים.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

 

 

 

 

בלעדי

 

פורטל סולאר ישראל – נותן החסות לערב ההצדעה לתעשיות הקלינטק ונבחרי הרשויות הירוקות‬

 

לאחר חצי שנה של קיפאון בתעשיה הסולארית הישראלית, נראה כי העניינים נכנסים לתנועה. שישה חודשים עברו מאז מוצתה המכסה הקודמת ובתאריך 26.5.2010 פרסמה רשות החשמל שימוע ציבורי ראשון לייצור חשמל פרטי במתקנים סולאריים קטנים על גגות.  

 

לחצו כאן לטור המלא...

 

הטור של רפי קירשנבוים

 

הטור של רפי קירשנבוים, מנכ"ל אי.טי. סולאר ישראל

פורטל סולאר ישראל דואג להביא לקוראיו מגוון דעות מהתעשיה הסולארית הישראלית אל מול ההתפתחויות הדרמטיות האחרונות. אנו שמחים לארח לטור דו שבועי את מנכ'ל אי.טי. סולאר ישראל, מר רפי קירשנבויים.  

 

לחצו כאן לטור המלא...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שטח פרסומי

עד לפעם הבאה,

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל (www.solar-israel.co.il).