מידעון סולארי - גיליון חודש יולי חלק 2

לקוראינו שלום רב,

 

פורטל סולאר ישראל שמח להיות המבשר על פתיחת המכסה הסולארית החדשה לשנת 2010! המשק הסולארי התעורר! מליאת רשות החשמל אישרה אתמול את ההסדרה שכולנו חיכינו לה, אותה הסדרה של ייצור החשמל הסולארי בתעריף ידוע למגזרים השונים. ההסדרה תיכנס לתוקף בראשון לספטמבר.

 

אז אחרי פתיחה כה חיובית, מה עוד במידעון הפעם? כתבה על כניסת השימוש באנרגיה סולארית במגזר הבדואי, כוונה על ביטול המכסה למתקנים סולאריים וקצת ניחוח חו"ל עם סקירה מתערוכת אינטר סולאר שנערכה במינכן, גרמניה.

 

בנוסף תוכלו להאזין לראיון שנתן מנכ"ל סולאר ישראל אופיר בריל לרדיו ישראל בתאריך 20.7.2010 - לחצו כאן על מנת להאזין לראיון.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

אנרגיה סולארית במגזר הבדואי

 

לראשונה, במגזר הבדואי משתלבים בצורה משמעותית ועיסקית בייצור החשמל הסולארי. על קרקעות של שתי משפחות ידועות מהמגזר הבדואי בגנב יוקמו בשנה הקרובה שלוש מערכות סולאריות בעלת היקף ייצור של 20 מגה וואט, בשיתוף עם חברת ערבה פאוור.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

תערוכת אינטר סולאר 2010

 

תערוכת אינטר סולאר משתרעת על פני שטח של 130,000 מ"ר עם יותר מ 1800 מציגים למעל 60,000 מבקרים מ 145 מדינות.

 

 ביום השלישי ה 8.6.2010 במסגרת CEO Panel שבו השתתפתי עולה שחברות הייצור הגדולות מתכוונות להשקיע ומשקיעות עכשיו עדיין בליוני דולרים בבניה ושיפור של קווי ייצור.

 

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

עתיד סולארי 2010

 

" צעד חיובי ראשון בכיוון יישום תוכנית משרד התשתיות הלאומיות לאנרגיות מתחדשות " כך הגדיר אמש שר התשתיות הלאומיות , ד"ר עוזי לנדאו את ההחלטה החדשה

 

לחצו כאן לטור המלא...

 

מכסה בלתי מוגבלת

 

המכסה למתקנים סולאריים קטנים תהיה בלתי מוגבלת

 

בשבועות הקרובים, צפוייה רשות החשמל להסיר כל מגבלה קיימת לייצור של חשמל סולארי במתקנים סולאריים בהספק של עד 50 קילו וואט. ההחלטה התקבלה ברשות החשמל לאחר שהמכסה נגמרה . אותה מכסה שנקבעה עוד בשנת 2009 עומדת בפני מיצוי, האמנם אנו עומדים בפני ביטול המכסה למתקנים סולאריים קטנים ?

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

 

        

שטח פרסומי

עד לפעם הבאה,

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל (www.solar-israel.co.il).