מידעון סולארי - גיליון חודש יולי

לקוראינו שלום רב,

 

כמו עשרות אלפי המבקרים בתערוכת קלינטק 2010, גם צוות פורטל סולאר ישראל התרשם מאוד מהחברות המציגות, מארגון התערוכה, מהמבקרים המתעניינים, מרמת המודעות לפתרונות אנרגיה סולארית ומהטכנולוגיה הישראלית שהוצגה בגאווה.

 

מעבר לבאז התקשורתי ולבמה שנותנת תערוכה שכזו לתעשייה הסולארית, המפגש של אנשי התעשייה והיכולת להזיז דברים יחד, מהווים את המנוע לתעשייה.

 

בניוזלטר הקרוב תוכלו לקרוא סיכום של אירועי התערוכה וחברות חדשות שהוצגו בה כמו גם סיקור של ההתעניינות העולמית התערוכה ומעורבות הגורמים הרגולטוריים בה.

 

כמדי חודש – אנו גאים לארח גם הפעם בניוזלטר כמה מבחירי התעשייה הסולארית הישראלית שבאים ומשתפים את קוראינו בדעותיהם ונקודת ראותם למתרחש היום בתחום. וכמובן, אי אפשר לסיים בלי קצת חדשות טריות כדי להישאר נאמנים לחובתנו לעדכן בנעשה בתעשיה בכל רגע נתון.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

סיכום תערוכת קלינטק 2010

 

כנסו לקרוא על החברות, האורחים, האירועים והחדשות שליווי את תערוכת קלינטק 2010.

 

פורטל סולאר ישראל גאה להיות נותן החסות לתערוכה ומקווה לעוד תערוכות רבות ומוצלחות כמו זו.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

בלעדי

 

הטור של אלון תמרי, מנכ"ל סולאר פאוור

 

 שימוע להסדרה חדשה לאנרגיה סולארית פוטו-וולטאית למערכות קטנות – האם זה מה שציפינו? חלפה חצי שנה מאז הכריזה חברת החשמל כי המכסה הראשונה להתקנות סולאריות הסתיימה ומאז רבות נכתב ונאמר על הגורמים אשר להביאו לעצירת השוק בעודו מתפתח. במאמר זה אתייחס לvסדרה למערכות עד הספק 50 קילו-וואט.

 

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

בלעדי

 

הטור של רפי קירשנבוים, מנכ"ל אי.טי. סולאר ישראל

מחירי הפאנלים הפוטו וולטאיים בעולם ממשיכים לעלות. בשלושת החודשים האחרונים עלה מחירם של הפאנלים הסינים בכ 10-12% עליה של כ-1.5% מתוך עליה זו, הינה מתחילת חודש יולי.

 

 

לחצו כאן לטור המלא...

 

חדשות מהענף

 

"גילת" בחרה בקונצרן ET Solar כספק הפאנלים הסולאריים לפרויקטים של החברה ברחבי העולם

 

גילת רשתות לווין בע"מ, העוסקת בפיתוח,ייצור ושיווק תחנות לווין זעירות לתקשורת ברחבי העולם המיועדות בין השאר לאפשר תקשורת טלפונים ואינטרנט לתושבים באזורים הרחוקים ממרכזי אוכלוסיה בעולם, בחרה ב- ET Solar כספק הפאנלים הסולאריים לפרויקטים של החברה ברחבי העולם. 

  

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

 

        

שטח פרסומי

עד לפעם הבאה,

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל (www.solar-israel.co.il).