מידעון סולארי - גיליון חודש מרץ

לקוראינו שלום רב,

 

אנו שמחים להגיש לכם את הניוזלטר מספר 34 של פורטל סולאר ישראל. בניוזלטר היום: מערכת ביתית חדשה של סולגל הותקנה בעפולה, מכללת מטריקס גרינטק קולג' מתרחבת צפונה, אי.טי סולאר מציג תוכנית חדשה בישראל וסקירה חודשית של מדיניות הרגולציה.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מכללת מטריקס גרינטק קולג' מתרחבת לחיפה והצפון

 

לאחר ההצלחה המרובה בתל-אביב, מטריקס גרינטק קולג' – המכללה לטכנולוגיות הקלינטק והסביבה פותחת את שעריה גם בחיפה, בקורסים למתקינים, ליזמים ולמנהלים בתחום הסולארי.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

לא רק בגרמניה

 

בחודש פברואר 2012 התקינה חברת סולגל אנרגיה מערכת סולארית מהיפות בישראל. המערכת משולבת במבנה הגג באופן מיטבי, תוך התחשבות מירבית באסטטיקה ובמראה של הבית.

 

 לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

            

 

       

שטח פרסומי

   

סקירת מדיניות ורגולציה בתחום האנרגיה בישראל

 

במסגרת סקירה זו יתוארו החלטותיהם של גופי הרגולציה הרלוונטיים שעניינן קביעת מדיניות הסדרה בתחומי האנרגיה ובייחוד בתחום של ייצור חשמל. הסקירה הנוחכית תתמקד בישראל.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

השמש תשלם את המשכנתא

 

ראשי הקונצרן הסיני אי.טי.סולאר יציגו בישראל תוכנית מקיפה לשילוב פאנלים סולאריים בפרויקטים חדשים של בניה – עודפי החשמל ישמשו להפעלה חכמה של מכשירים בשעות האור...

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

Schott Solar הגרמנית ו-GreenTops הישראלית מחזקות את שיתוף הפעולה בישראל

 

חברת Schott Solar הגרמנית הודיעה כי בימים אלה קיבלה הזמנה גדולה של מודולים סולאריים בהספק כולל של 12 מגה-ואט מחברת GreenTops הישראלית – מהשותפות המרכזיות שלה באגן הים התיכון. GreenTops הינה ספקית פתרונות מוגמרים (Turnkey) שמסייעת ללקוחות בהקמה והתקנה של מערכות סולאריות וזכתה להכרה כמובילת השוק הישראלי בתחום זה...

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).