מידעון סולארי - גיליון חודש ספטמבר - חלק שני

לקוראינו שלום רב,

 

שמחים לשלוח לכם את הניוזלטר מספר 28 של פורטל סולאר ישראל ובו מבחר כתבות מהנעשה בארץ. חברת סולאר אדג' המקומית בשיתוף פעולה חדש, קונצרו אי. טי. סולאר משיק אחריות ליניארית לפאנלים וסקירה על מדיניות ורגולציה שתחום האנרגיה המתחדשת. רוצים לאחל לכם מכל צוות פורטל סולאר ישראל שנת תשע"ב מוצלחת, רבת פעלים, פאנלים, מערכות, תערוכות, עסקאות וכל טוב. תודה שהייתם איתנו בשנה האחרונה ומקווים לראותכם גם בשנה הבאה.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

קונצרן אי.טי. סולאר השיק תוכנית "אחריות ליניארית" לפאנלים סולארים

 

קונצרן אי.טי. סולאר, ספק הפאנלים הסולאריים השני בגודלו לישראל, השיק תוכנית "אחריות ליניארית" , כחלק מהמדיניות להפחית את הסיכון למשקיעים בתחום הסולארי .

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

סולאראדג' חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Tecno Spot S.r.l האיטלקית

 

חברת סולאראדג' הישראלית, המפתחת טכנולוגיה למערכות אנרגיה סולארית מרחיבה את פעילותה בשוק האיטלקי, לאחר שחתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Tecno Spot S.r.l – חברת הפצה מובילה הפעילה ברחבי אירופה, המתמקדת בשיווקם של מוצרי איכות ומתן תמיכה טכנית עבורם.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

    

 

שטח פרסומי                                                  

 

 

 

סקירת מדיניות ורגולציה – אנרגיה

 

משרד ארדינסט, בן נתן ושות' נוסד בשנת 1988, והוא נמנה כיום על השורה הראשונה של המשרדים המסחריים בישראל. במסגרת סקירה זו, יתוארו החלטותיהם של גופי הרגולציה הרלוונטיים שעניינן קביעת מדיניות והסדרה בתחומי האנרגיה ובייחוד בתחום של ייצור חשמל. הסקירה הנוכחית תתמקד בישראל.

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).