מידעון סולארי - גיליון חודש ספטמבר

לקוראינו שלום רב,

 

כולנו חוזרים עכשיו מהחופש לשיגרה קצרה עד החגים שלאחריהם תחל עוד שנה רצופה של עבודה ופרויקטים. בניוזלטר הראשון של ספטמבר תוכלו לקרוא מבחר כתבות מהנעשה בישראל, פיתוחים, מדיניות של מועצות וחידושים, ואיך להאריך מגרשים המיועדים למערכות סולאריות מעת הכלכלן ומשאי המקרקעין גד קרן.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

הערכת מגרשים וגגות להתקנת מערכות סולאריות

 

צמד המילים "אנרגיה סולארית" שגור היום בפיהם של יותר ויותר אנשים. גופים מוסדיים, ארגונים ממשלתיים, עסקים פרטיים ואפילו אזרחים – כולם מתעניינים היום באפשרויות האקולוגיות שמעניקה לנו אימא טבע. והאפשרויות הן רבות כאשר הפופולארית והנגישה מביניהן – התקנת מערכות סולאריות על גגות המבנים או בשטחים פתוחים.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

מועצת משגב מתנגדת למערכות סולאריות ליצור חשמל בתחומה

 

לפני כשלוש שנים נכנסה לתוקפה תקנה ממשלתית המאפשרת התקנה של מערכות סולאריות פוטו-ולטאיות ליצור חשמל על גגות מבנים קיימים. המערכת הסולארית מייצרת חשמל נקי וידידותי לסביבה ומצמצמת את הצורך ביצור חשמל ממקורות דלק מזהמים. החשמל המיוצר במערכת הסולארית נמכר לחברת החשמל ובעל המערכת מזוכה בתעריף גבוה כתמריץ ליצור החשמל הנקי.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

    

 

שטח פרסומי                                                  

 

 

 

רשף בטחון תפיץ את העקרבוט של סולאריס להגנה על מערכות סולאריות

לאחרונה הפכה תופעת גניבת הפנאלים לתופעה נפוצה; העקרבוט חובק יחד שני פאנלים סולאריים ומצמצם את גניבת הפאנלים,שווי ההסכם מוערך בכ-9 מיליון שקלים. רשף ביטחון, מקבוצת תגבור, חתמה השבוע על הסכם בלעדי עם חברת סולאריס להפצת עקרבוט – מערכת הגנה ייחודית להגנה על פאנלים סולאריים מפני גניבה.

לחצו כאן לכתבה המלאה...

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).