מידעון סולארי - גיליון חודש יוני

לקוראינו שלום רב,

 

מגוון כתבות מעניינות מהנעשה בתעשיית האנרגיה הסולארית המקומית והעולמית מוגש לכם בניוזלטר מספר 23 של פורטל סולאר ישראל. הישגים חדשים ומרשימים לחברות ישראליות בעולם לצד תקנים ומוצרים חדשים בארץ. מאמר מעניין על תעשיית הקלינטק הישראלית ועל משרות בתחום הסולארי – מעת יריב ענבר – מנכ"ל משותף במטריקס גרינטק קולג' .


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

קלינטק – ההייטק הבא כבר כאן

 

עשור לאחר מהפכת ההייטק ששינתה את מפת התרבות הישראלית מגיעה לה המהפכה הבאה – הקלינטק. שי אגסי עשה מעבר חד מהייטק לקלינטק, כאשר ויתר על תפקיד מבטיח כמנכ"ל סאפ העולמית כדי להשאיר חותם ירוק גם לדורות הבאים והקים את "בטר פלייס" – החברה המפתחת את המכונית החשמלית הירוקה.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

קונצרן E.T solar ערך מבחן עמידות לפאנלים בתנאי אקלים קיצוניים

 

לדברי רפי קירשנבוים מנכ"ל E.T solar ישראל, הוכנסו לפאנלים שיפורים המאפשרים להתקינם בקרבה לים מבלי שהמליחות תזרז את שחיקת התפוקה. היכולת להפעיל מערכות על מישור החוף מאפשרת לחסוך את האנרגיה הדרושה להעברת חשמל משדות גדולים למרכזי אוכלוסייה2011.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

    

 

שטח פרסומי

 

 

 

חברת "לדסאן" תציג תאורת רחוב סולארית חזקה בתערוכת קלינטק ה - 15

חברת "לדסאן" תציג בתערוכת קלינטק ה-15. טכנולוגיה מתקדמת לתאורה סולארית סביבתית, חכמה ואינטגראלית, בעלת פאנל סולארי עם יכולת הטענה גבוהה ביותר, חיישן אינפרא אדום לחסכון באנרגיה, וסוללת ליתיום לזמן הארה ממושך יותר

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

סולאראדג' קוצרת הזמנות בהיקף של מעל 15 מגה וואט בתערוכת Intersolar

הביקוש הגואה למערכות מיצוי ההספק של סולאראדג' הניב למעלה מ-15 מגה וואט של הזמנות בגרמניה במהלך תערוכת Intersolar האירופאית. הפצה והתקנה של מערכות אלו, המאפשרות הפקת עד 25% יותר אנרגיה במערכות פוטו-וולטאיות ביתיות ומסחריות.

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).