מידעון סולארי - גיליון חודש יולי

לקוראינו שלום רב,

 

מגוון כתבות מעניינות מהנעשה בתעשיית האנרגיה הסולארית המקומית מוגש לכם בניוזלטר מספר 25 של פורטל סולאר ישראל. בכתבה הראשונה דיווח בלעדי של פורטל סולאר ישראל – קורס חדש ייעודי למתקיני גגות בפיקוח התמ"ת, אכן קפיצת דרך בתעשיה. הקורס הוקם כתוצאה מדרישה של החברות בארץ למתקינים מקצועיים והרצון לטייב את שורות התעשיה. כמו כן, נגיש לכם 2 סקירות מטעם הפורטל על תחומים חדשים וצומחים בישראל – תאורת גינה סולארית ותאורת רחוב סולארית. מעבר לכך, עוד חדשות על התפתחויות בארץ ובעולם.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

תאורה סולארית לגינה – סקירה

בכל מקום אנחנו קוראים היום על הטרנד הירוק. יותר ויותר אנשים וגופים בארץ ובעולם בוחרים לרכוש תאורה סולארית לגינה משיקולים שונים, כאשר תרומה לסביבה היא כמובן העיקרית שבהם. עם זאת, אנשים רבים גם מצביעים כי תאורה סולארית לגינה היא לא רק תורמת לסביבה, אלא גם משתלמת לצרכן מבחינה כלכלית.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

חדש ובלעדי בישראל: קורס ייעודי למתקיני גגות סולאריים בפיקוח משרד התמ"ת

בעקבות דרישה הולכת וגוברת של חברות סולאריות ישראליות לקליטת מתקינים סולאריים מיומנים בעלי הסמכות מקצועיות, מטריקס גרינטק קולג' – המכללה לטכנולוגיות הקלינטק והסביבה, מציגה את הקורס החדש והמקוצר המכשיר צעירים כמתקיני גגות סולאריים מוסמכים.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

    

  

שטח פרסומי

 

 

 

Suntech משיקה מודול סולארי חדשני בעל נצילות גבוהה עבור השוק הישראלי

היצרנית הגדולה בעולם של מודולים פוטו-וולטאים, חשפה את סדרת סאנטק 300W Vd , דור חדש של פאנלים סולאריים בעלי יעילות גבוהה במיוחד. המודול מיוצר במיוחד לשוק הישראלי וזמין להספקה מיידית.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

קונצרן אי.טי סולאר משקיע 50 מיליון דולר ברכישת מכרות סיליקון והרחבת מחקר ופיתוח

 

רכישת מכרות הסיליקון, חומר הגלם העיקרי של הפאנלים הסולאריים תאפשר צמצום פערי תיווך, ייעול והוזלת תהליכי היצור .

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

תאורת רחוב סולארית – סקירה.

היום, יש שיטה מיוחדת, חסכונית ומהפכנית במיוחד להארה של המרחב הציבורי. אנחנו מדברים כמובן על תאורת רחוב סולארית. תאורת רחוב סולארית היא למעשה שדרוג של הפתרונות הסולאריים הפרטיים

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).