מידעון סולארי - גיליון חודש אפריל

לקוראינו שלום רב,

 

מבחר כתבות עכשוויות ומעניינות על תעשיית האנרגיה הסולארית הישראלית והעולמית עם מאמרי מערכת ומחקר אקדמאי מעניין. 2 הכתבות הראשונות עוסקות במקומי – עם פרויקט סולארי חדש של ערבה פאוור ונקסטקום ועם קבוצה חדשה שניגשה למכרז אשלים, מתחם B של ברייטסורס ואלסטום. הכתבות הבאות הן כתבות מערכת על עתיד השוק הסולארי ועל האספקט הכלכלי שלו ולבסוף, מאמר אקדמאי מרתק על טרנדים בתעשייה הסולארית. אנו מגישים לכם בכבוד רב את ניוזלטר מספר 19 ע"י פורטל סולאר ישראל.


בברכת קריאה מהנה.

צוות פורטל סולאר ישראל

 

ברייטסורס אנרג'י האמריקאית ואלסטום הצרפתית ניגשו ביחד למכרז אשלים

הקבוצה המשותפת של ברייסורס אנרג'י האמריקאית ואלסטום הצרפתית הגישו בסוף מרץ הצעה להקמת תחנת כוח סולארית בטכנולוגיה תרמו סולארית.

 תחנת הכוח הסולארית של ברייטסורס ואלסטום מיועדת להיות מוקדמת במסגרת מתחם B בפרוייקט אשלים.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

מערכות סולאריות בהיקף של 20 מליון שקל יוקמו בנגב ע"י נקסטקום

חברת נקסטקום אנרג'י, חברת הבת של נקסטקום לתחום האנרגיה המתחדשת, נבחרה להיות קבלן של ערבה פאוור בפרוייט מערכות סולאריות חדש בנגב. בפרוייקט הסולארית בנגב שתקים נקטסקום אנרג'י היא תשמש כקבלן EPC שתפקידו הוא תכנון, אספקת ציוד, הקמה ומסירה של המערכות הסולאריות.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

    

שטח פרסומי

 

 

 

אנרגיה סולארית כלכלית – מאמר מערכת

בחינת הנושא של אנרגיה סולארית כלכלית, ולא רק מעשית או תיאורטית, יכולה לשפוך אור על נושא שעד לא מזמן כלל לא היה מוכר לרוב האוכלוסייה.

 

למעשה, אנרגיה סולארית משתלמת גם בטווח הקצר אך גם בטווח הארוך. מלבד יתרונות של אנרגיה סולארית עבור האזרח הקטן ישנו אספקט שלם של רווחת הציבור: חיסכון באנרגיה שווה חיסכון בכסף, שבסופו של דבר חוזר לכיס של כולנו.

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עתיד השוק הסולארי – מאמר מערכת

חעתיד השוק הסולארי בישראל ובעולם כולו נראה מבטיח מתמיד. מחירי הדלק המאמירים בכל שבוע, זיהום האוויר הנגרם עם הפקת אנרגיות קונבנציונאליות, חיסכון כלכלי, רווחים ותשואות, המודעות ההולכת וגוברת ליתרונותיה של אנרגיה סולארית – כל אלה מצביעים על כך כי עתיד השוק הסולארי בעולם כולו רק הולך וצובר תאוצה .

 

לחצו כאן לכתבה המלאה...

טרנדים בתעשיה הסולארית – מאמר אקדמאי

אנו שמחים להגיש לקוראינו מאמר אקדמאי מקיף ומרתק בנושא טרנדים בתעשיה הסולארית שנכתב ע"י לאון קרברסקי במסגרת תואר B.Sc בכימיה ו M.Sc בננוטכנולוגיה. המידע בסקירה זו הנו חופשי ונכתב על סמך המידע הנגיש המהימן ביותר שנמצא נכון לתאריך כתיבתו. המאמר נכתב נכון לשנת 2009 אך הוא רלוונטי לימים אלו ונותן זווית ראיה מעניינת על התפתחות התעשיה הסולארית העולמית בשנים האחרונות ועל הגורמים המעצבים אותה

לחצו כאן לכתבה המלאה...

 

עד לפעם הבאה,

 

צוות פורטל סולאר ישראל

 

מפרסם - רוצה להופיע במידעון הסולארי? לחץ כאן

 

 

* מידעון זה נשלח לך מאחר ואתה רשום לרשימת התפוצה של האתר סולאר ישראל

 (www.solar-israel.co.il).