הקשר בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית לא נוצר יש מאין. בתחום בו ההתקדמות הטכנולוגית מתפתחת לצד הדרישה הגוברת של הציבור, מובן הוא שיקומו עוד ועוד גורמי מימון למערכות סולאריות. כעת ניתן לומר בבירור, כי הבנקים הגדולים בישראל ובעולם הבינו את הפוטנציאל הטמון במערכות סולאריות, ולכן פועלים על מנת

בנק לאומי

לקחת חלק במגמה. למעשה, בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית ישנו קשר הדוק, אשר מתחיל מפניה אל האזרחים, ומסתיים ברצון להשתמש בפנאלים סולאריים לצרכי רווח. על מנת להסביר את האופן בו בנק לאומי ואנרגיה סולארית מתחברים יש לבדוק מהן אפשרויות המימון שמציע הבנק.

מימון פשוט ונוח
במסגרת התחום של בנק לאומי ואנרגיה סולארית ופנייה לקבלת מימון לייצור חשמל סולארי מציע הבנק תכנית ייחודית ללקוחות פרטיים. במסגרת התכנית, מאפשר הקשר בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית להתחייב למכור את החשמל הסולארי המיוצר לחברת החשמל. לאחר מכן, כל תשלום של חברת החשמל עבור החשמל הסולארי מזכה ישירות את החשבון של הלווה. בצורה כזו יכול הקשר בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית להתחזק, משום שהתשלומים מהווים כערובה בטוחה לבנק.

לפרטים נוספים לגבי מימון של בנק לאומי, אנא צרו קשר עם מערכת SOLAR ISRAEL
בנוסף, הזיקה בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית ממשיכה גם לפרטי גובה ההלוואה עצמה. כיום מאפשר בנק לאומי הלוואה עד גובה של 70% מסכום העסקה. הריבית שדורש הבנק עבור סוג כזה של עסקה היא פריים פלוס 1, לא ריבית גבוהה במיוחד. הקשר בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית הוא גם כזה המאפשר ללקוח הפרטי החזר הלוואה עד 120 חודשים. במילים אחרות, היות ובעזרת בנק לאומי ואנרגיה סולארית פרטית ניתן בטווח הארוך גם להרוויח, ראוי לבחון את האופציה הזו בכובד ראש. אך כאן לא נגמר הקשר בין בנק לאומי ואנרגיה סולארית, משום שהבנק מעוניין בעצמו להרוויח מהתחום.

פאנלים סולאריים על גגות הבנק
לאחרונה נודע, כי בנק לאומי פנה אל קבלנים בבקשה לקבלת הצעת מחיר להצבת פאנלים סולאריים על גגות הסניפים. המטרה של הבנק דומה למטרה של כל מי שמעוניין להיכנס אל תחום האנרגיה הסולארית, וכמובן להרוויח. על פי הערכות מדובר על מיליוני שקלים בשנה, אותם ניתן למצוא בעזרת קישור של בנק לאומי ואנרגיה סולארית, אך כעת הפרויקט נמצא בהקפאה עקב אי הסכמה של הבנק המרכזי.

העתיד ירוק גם עבור הבנקים
בשנים האחרונות עולה לדיון האנרגיה הסולארית בהקשרים רבים. גם בבנק לאומי יודעים כי העתיד נמצא בתחום הזה, ולכן עושים הכל, על מנת להצליח להכניס דריסת רגל משמעותית. בין אם מדובר בפנייה אל לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים או אפילו ניצול אישי של המשאבים הקיימים הרי שלא ניתן להתעלם מהמגמה. מיותר לציין שעל פי כל התרחישים מגמה זו לא תצטמצם, אלא דווקא תתרחב ותזכה לגיבוי גם מבנקים אחרים.