בחירה בחברת מערכות אנרגיה סולארית דומה למעשה לבחירת שותף עסקי. היחסים בין החברות המנהלות פרויקטים סולאריים לבין הלקוחות המשכירים להם גגות או שטחים מורכבים ובעלי משמעות, ונובעים לא רק מהאינטרס המשותף שלהם. חברת אנרגיה סולארית חייבת להיות מספיק מנוסה ומקצועית, לא רק על מנת להבטיח תפוקות אנרגיה גבוהות, אלא גם לדאוג לשקט וביטחון כלכלי עבור הלקוח. השותפות הזו בין החברה לבין הלקוח אינו מתרחשת בתחומים אחרים, וככל שהיא צוברת תאוצה בעולם, עולה לדיון השאלה מה הם המאפיינים של החברה האידיאלית עבורנו.

ענבר מערכות סולאריות

איך נראה צוות מנצח?
ענבר אנרגיה סולארית היא חברה שהוקמה כבר בשנת 2008. שלא כמו חברות אחרות, ענבר אנרגיה סולארית היא חלק מקבוצה גדולה יותר (פ.ק גנרטורים וציוד בע”מ), מה שמספק לה ביטחון תעשייתי, גב ושקט כלכלי. היתרון הבולט ביותר של חברת ענבר אנרגיה סולארית קשור לאנשי המקצוע הפועלים תחתה, אשר שמים לנגד עיניהם את טובת הלקוח. יועצים, טכנאים, מהנדסים, מתכננים, כלכלנים ומשפטנים פועלים בעת ובעונה אחת, על מנת להבטיח לכל אחד מאיתנו שקט ותפוקה מלאה מהאנרגיה הסולארית המופקת בעזרתו. הליווי הצמוד של צוות ענבר אנרגיה סולארית תורם לאיכות השירות, ובכך גם עוזר להתפתחות החברה עצמה. בסופו של דבר, מחזיקה חברת ענבר אנרגיה סולארית יחד עם הלקוחות במטרה שנבחנת בהשגת התנאים האופטימאליים ליצירת אנרגיה סולארית.

השכרת גגות למערכת סולארית – לפרטים נוספים, צרו קשר עםם נציגי סולאר ישראל

האפשרויות קוראות לכם
לא הרבה אנשים יודעים זאת, אך המגמה העולמית לעבור לאנרגיה ירוקה פתחה עולם שלם של אפשרויות עסקיות. בחברת ענבר אנרגיה סולארית מודעים לנכסים הלא מנוצלים שיש להרבה מאיתנו על הגג או בשטח הבית החיצוני, ופועלים על מנת שנרוויח מהם. החברה מספקת שירותי יעוץ לא מחייבים, על מנת להכיר את הגורמים הפועלים בשטח ואת האפשרויות השונות, במטרה לקרב עוד אנשים ואזרחים אל עולם האנרגיה החדש שנרקם ממש לידינו.

שקיפות מעל הכל
חברת ענבר אנרגיה סולארית דואגת להליכי שקיפות נוקשים מול לקוחותיה, וכחלק מן התהליך דואגת גם לחוזה מפורט. רוב האזרחים אינם מודעים להגבלות של חוזה מול חברת החשמל, ולכן גם לא מצליחים להפיק את מירב התועלת ממערכות האנרגיה הסולארית. בנוסף, מטרתו של החוזה היא לא רק להבטיח את התשואות בטווח הקרוב והרחוק אלא גם לדאוג לתקינותה של המערכת. משום שמדובר בשנים רבות של תפעול ואחזקה, חברת ענבר אנרגיה סולארית מהווה גורם בטוח אליו יש לפנות במקרה הצורך.

כך תייעלו את התהליך
לפני שאתם פונים לחברת אנרגיה סולארית באפשרותכם לבצע מספר פעולות, אשר תשפרנה את תהליך ההקמה: חיזוק המבנה, הכנתו, התייעצות עם מומחים, בחירת ציוד אמין ומתאים, בדיקה לשילוב מערכת מסחרית ועוד. כל אחת מאלו תעזור לכם ולחברת ענבר להשיג את המטרה ולהתקדם צעד נוסף לעבר סביבה נקייה.