אנרפוינטחברת “פרנדלי אנרג’י” הופכת לזרוע הביצוע של ענקית האנרגיה הסולארית מאיטליה, חברת אנרפוינט (Enerpoint). “פרנדלי אנרג’י” תספק מעתה ללקוחותיה הקיימים והחדשים, שירותי ביצוע מסוג EPC, אספקה והפצת רכיבים למערכות פוטו-וולטאיות ממיטב היצרנים. זאת בנוסף לשירותים הקיימים של ייזום פרויקטים סולארים שונים.

בעקבות שיתוף הפעולה עם חברת “אנרפוינט” מאיטליה, פרנדלי אנרג’י תעסוק מעתה בייזום והקמת חוות סולאריות גדולות. זאת בהתבסס על הניסיון המקצועי והיכולת הכלכלית של חברת האם מאיטליה, חברת אנרפוינט.

בין הפרויקטים הבולטים שהתקינה חברת “אנרפוינט” באיטליה, בשנה האחרונה: חווה סולארית בהספק 5 מגה במחוז “אפוליה” (Apulia) בדרום איטליה, חווה סולארית בהספק 4 מגה באי סרדיניה וחווה סולארית בהספק 2 מגה במחוז “מודנה” (Modena) בצפון איטליה.

חברת “אנרפוינט” החלה את פעילותה בשנת 2001, החברה ממוקמת במילאנו, איטליה, ופעילה במספר ארצות באירופה ומעתה גם בישראל. מאז הקמתה, החברה סיפקה מערכות פוטו-וולטאיות לפרויקטים שונים באירופה, בהספק כולל של 185 מגה ואט. הכנסות “אנרפוינט” הסתכמו בשנת 2010, בסך 250 מיליון יורו ולחברה יש כיום, צבר הזמנות להתקנת מערכות נוספות בשווי 50 מיליון יורו. בנק “INTESA SANPAOLO”, הבנק הגדול באיטליה עם 11 מיליון לקוחות ו-5900 סניפים, הינו שותף בבעלות של חברת “אנרפוינט”.

אנרפוינט ישראל פועלת בהתאם לכמה עקרונות יסוד:

* מקצועיות גבוהה תוך התאמה מתמדת לשינויים וההתקדמות הטכנולוגית בשוק העולמי

* תודעת שירות גבוהה הנובעת מסטנדרטים גבוהים של מצויינות בשירות

* איכות ללא פשרות. כל פרויקט של אנרפוינט מתבסס על תהליכים קפדניים של בקרת איכות: מבדיקות ההתכנות המקדימות, דרך תכנון המערכת האופטימלית לצרכי הלקוח , בדיקת המהנדסים בשטח, בחירה דקדקנית של רכיבי המערכת וביצוע הפרויקט בשטח עד להשלמתו המוצלחת.

* שימור איכות הסביבה המתבטא בהפצת הטכנולוגיה הפוטו-וולטאית כאמצעי להפקת אנרגיה ידידותית לסביבה, נקיה ומתחדשת.

באמצעות כל אילו, אנרפוינט משיגה רמת שביעות רצון גבוהה של לקוחותיה ושומרת על תהליך מתמיד של שיפור, פיתוח והרחבת שירותיה בארץ ובעולם.