כנס אילת אילות 2011 מביא את השמש לעסקים

אין מקום מתאים יותר לקיים כנס לאנרגיה מתחדשת מאשר אילת. כנס אילת אילות 2011 שייערך בתאריכים 22-24.2 במלונות הרודס ודן ממשיך את מסורת הכנסים הירוקים, במטרה להעלות לדיון הצעות ליצירת סביבה בריאה ואקולוגית יותר. השנה יעסוק כנס אילת אילות 2011  בשלב היישום, ויתמקד בעיקר במשבר האנרגיה העולמי. הייחודיות של כנס אילת אילות 2011 הוא במגוון של אנשי המקצוע אשר לוקחים בו חלק, וכך ניתן יהיה למצוא שם לצד מדענים בעלי שם עולמי ואנשי עסקים בכירים גם מדינאים, פוליטיקאים בכירים משקיעים, יזמים ובנקאים.

מדוע מגיעים אנשי מקצוע מתחומים שונים אל כנס אילת אילות 2011?
המשמעות של הפורום שיגיע אל כנס אילת אילות 2011  עצומה לטובת פעולות בטווח הקצר אך גם לצורך מטרות בטווח הארוך – משום שלא ניתן לקיים סביבה אקולוגית ללא תמיכה ממשלתית, מימון ועזרה. כנס אילת אילות 2011 ממשיך את המגמה החיובית ומחבר בין הגורמים השונים ומהווה עבורם כר פורה לביצוע התכניות הסביבתיות שלהם.

אילת אילות 2011

הדרום מאמץ את הסביבה
סיבה נוספת, בזכותה מתקיים כנס אילת אילות 2011, דווקא בדרום קשורה לאימוץ המאסיבי שנותנים יישובי הערבה לפרויקטים של אנרגיה מתחדשת. לצד מערכות התפלת מים שעובדות באילת ובקיבוצים באזור מתנהלת גם מגמה חשובה של התייעלות סביבתית, אשר האנרגיה המתחדשת היא רק אלמנט אחד בה. כנס אילת אילות 2011 מציג בגאווה את ההישגים של תושבי האזור, ומעיד בכך על חשיבותם לשאר תושבי המדינה. באי כנס אילת אילות 2011 יוכלו להיווכח במו עיניהם, שאנרגיה מתחדשת היא אינה רק סיסמא אלא דרך חיים, ומוטב לפעול להשגתה מוקדם ככל האפשר.

ההזדמנות העסקיות של כנס אילת אילות 2011
נושא אחר בו יעסוק כנס אילת אילות 2011 קשור להזדמנויות הכלכליות שנולדו בעקבות מעבר לאנרגיה ירוקה. מלבד הלקוחות הפרטיים וקבוצות היזמים, יגיעו אל כנס אילת אילות 2011 גם ארגונים מקצועיים, אשר חרטו על דגלן את נושא האנרגיה החלופית או האנרגיה המתחדשת. כיום הבינו גורמים משמעותיים רבים בתחום את הפוטנציאל העצום הטמון בהתייעלות אנרגטית, ולכן כנס אילת אילות 2011 חיוני להצגת המצב בצורה אובייקטיבית לכל הגורמים. תחת קורת גג אחד יוכלו הבנקאים ואנשי העסקים מצד אחד וגם גורמי החקיקה מצד שני להחליט על תשתית נכונה להקמת מערכת אנרגיה חלופית יעילה ואפקטיבית.

הפתרונות הטכנולוגיים
גם הפן הטכנולוגי של תחום האנרגיה המתחדשת יהיה חלק בלתי נפרד מהדיונים במהלך אילת אילות 2011. לאחר שלב הרגולציה והאישורים ובשלב היישום בו מתמקד כאמור הכנס, יגיעו מדענים משכבות מחקר שונות ויבהירו לנוכחים את הסטאטוס הטכני בארץ ובעולם. התמקדות שכזו בנושאים שבדרך כלל לא מגיעים לאוזניהם של גורמי מפתח בתחומים שאינם מדעיים קריטית להצלחת אילת אילות 2011 בפרט ולהשגת המטרה הסביבתית בכלל.