קליר אנרג'יחברת קליר אנרג’י פועלת כבר שנים בתחום מערכות האנרגיה המתחדשת ובעיקר בתחום של מערכות אנרגיית השמש, בטכנולוגיה פוטו וולאטית. בתור חברה שנולדה כתוצאה משיתוף פעולה בין שתי חברות ישראליות שפועלות בתחומי החשמל והאלקטרוניקה, קלי אנרג’י פועלת לקידום תחום האנרגיה המתחדשת, לספק פתרונות איכותיים וכמובן שירות גבוה ומקצועיות.

התחום הסולארי בישראל נמצא בתאוצה בשנים האחרונות וקליר אנרג’י מבססת את עצמה כשחקן מרכזי הן בטכנולוגיה והן בפתרון המוצע ללקוחות. חברת סמו ירוחם אשר עוסקת ביבוא והפצה של מוצרים לתעשיית החשמל בישראל וקבוצת תדר הנדסה אשר עוסקת בייצוג והפצה של חברות מחו”ל בתחום הרכיבים האלקטרו מיכניים, חברו יחדיו על מנת להקים את קליר אנרג’י ועל מנת להשתמש בידע, בבסיס הפיננסי ובניסיון לטובת הלקוח הישראלי שמעוניין למקסם את רווחיו מהתקנה של מערכת סולארית.

המערכת הסולארית שמציעים בקליר אנרג’י ללקוח כוללת רכיבים ברמה גבוהה. הפאנלים מיובאים מחברות מובילות בשוק הסולארי העולמי כמו Arinna  ו – Ceeg, עם ניסיון של עשרות שנים והתחייבות ואחריות של עד 20 שנה ללקוח הסופי. ממירי המתח שייכים לחברות ידועות בשוק שעברו את כל הבדיקות וקיבלו את התקנים בישראל. כל המערכת יושבת על קונסטרוקציה ומעוגנת בצורה בטיחותית ויעילה על מנת להבטיח את פעילות המערכת בצורה הטובה ביותר לאורך שנים.

קליר אנרג’י מתמחה בהתקנה של מערכות סולאריות בנפח של 50 קילוואט, כאשר כל קילוואט מצריך כ- 10 מ”ר פאנלים סולאריים המייצרים בסביבות- 1650 קילוואט שעה בשנה. את ההשפעות שיש לטמפרטורה לאורך השנה, לכיווני השמש ולנצילות המערכת יודעים בקליר אנרג’י לחשב ולהכניס לטבלאות ההחזר לאורך השנים.

מערכות סולאריות שכבר הותקנו או שהחברה מקדמת התקנתן ופועלות ברחבי הארץ אפשר למצוא בישוב אורנית, במושב אבני איתן ברמת הגולן, במושב חירות בשרון, במושה היוגב בעמק יזרעאל ועוד.

בנוסף להתקנה, מציעים בחברה שירות ותחזוקה של המערכת וכן אחריות יצרן לרוב הרכיבים. השירות כולל את תחזוקה ואת ההבטחה שהפאנלים הסולאריים ימשיכו להפיק את מקסימום החשמל הסולארי שהם יכולים לאורך השנים. פעולות המעקב והניטור שמבצעים עובדי קליר אנרג’י למערכות המותקנות מוכיחות את יעילותן.