אודות פורטל סולאר ישראלברוכים הבאים לפורטל סולאר ישראל!

פורטל סולאר ישראל הינו זירת המידע היחידה בישראל המספקת תוכן ושירותים הקשורים לתחום האנרגיה הסולארית והמערכות הסולאריות ללא תלות בחברה עסקית כלשהיא.

מטרת הפורטל היא להיות צומת מידע ללקוחות המעוניינים ללמוד על תחום המערכות הסולאריות ולקבל את כל מבוקשם במקום אחד – בלחיצת כפתור ובחינם.

בנוסף, אנו מעוניינים ליצור סביב הפורטל קהילה של גולשים מתעניינים, חברות, מומחים ובעלי מערכות ולשם כך העלינו לאוויר פורום פעיל, לוח דרושים, ניוזלטר, אינדקס חברות, מחשבון עלויות וכלים נוספים שיעזרו לקהילה להיבנות. תוכלו ללמוד עוד על איכות המידע בדף כותבי התוכן של פורטל סולאר ישראל.

בעקבות החלטת רשות החשמל לסבסוד החשמל הסולארי בתעריף עודף מיולי 2008, נכנס תחום האנרגיה הסולארית ישירות למרכז ההתעניינות הציבורית במקביל לצמיחה חברת תקדים בפעילות המסחרית. כמות גולשים גדולה מחפשת מדי יום מידע, מעוניינת ללמוד על התחום, להתוודע לחברות סולאריות, לקבל הצעות מחיר ועוד.

אנו בפורטל סולאר ישראל משתדלים לענות על הדרישה הגוברת ולהביא כל שבוע את החדשות החמות ביותר מהתחום, את עדכוני הטכנולוגיה, אפשרויות המימון, סקירת חברות ופרויקטים ועוד…

Most of our information and free services is online in English as well, please read more on Solar Israel

ברצוננו לתת במה לכל מי שמעוניין לכתוב תכנים בנושאים שונים הקשורים לתחום, לספר על פרוייקטים בהקמה, על מערכות עובדות, על חידושים, חדשות, טכנולוגיות, קישורים מעניינים ועוד. להוסף תכנים ניתן ליצור איתנו קשר.

שם:

כתובת אימייל:

טלפון נייד:

נושא הפנייה:

תוכן ההודעה:

בברכת קריאה מהנה, צוות פורטל סולאר ישראל

לפרטים נוספים לחץ כאן

פורטל סולאר ישראל